روی خط خبر

موضوع: بین الملل منبع: بهار نیوز
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان بهار نیوز - ترکیه فیلم و صوت تایید قتل خاشقجی را دارد از وب سایت بهار نیوز baharnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

بهار نیوز - ترکیه فیلم و صوت تایید قتل خاشقجی را دارد

گروه بین الملل: روزنامه واشنگتن پست به نقل از مسئولان آمریکایی و ترکیه ای گزارش داد که ترکیه به مسئولان آمریکایی اعلام کرده است که فایل های صوتی و تصویری در اختیار دارد که کشته شدن جمال خاشقجی، روزنامه نگار عربستانی در داخل کنسولگری کشورش در استانبول را ثابت می کند.

روزنامه واشنگتن پست نوشت: هنوز مشخص نیست که مسئولان آمریکایی این فایل های تصویری را دیده اند و یا فایل های صوتی را شنیده اند یا خیر. اما مسئولان ترکیه ای محتوای این فایل ها را برای مقامات آمریکایی اعلام کرده اند. با این حال مشخص نیست که این فایل ها چگونه در اختیار دولت ترکیه قرار گرفته است.روزنامه واشنگتن پست از یک منبع آگاه که هویتش را فاش نکرد، نقل کرد: این فایل ها در مورد رخدادهایی است که برای جمال خاشقجی زمانی که وارد کنسولگری شد می باشد. می توانید صدای او را شنیده و همچنین صدای مردمی که با وی به زبان عربی صحبت می کنند را بشنوید. همچنین این که او چگونه مورد بازجویی قرار گرفته و شکنجه و سپس کشته شده است.

مطلب با عنوان بهار نیوز - ترکیه فیلم و صوت تایید قتل خاشقجی را دارد از وب سایت بهار نیوز baharnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان بهار نیوز - ترکیه فیلم و صوت تایید قتل خاشقجی را دارد از وب سایت بهار نیوز baharnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اخبار گوناگون