روی خط خبر

موضوع: بین الملل منبع: بهار نیوز
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان بهار نیوز - ۲۰ کشته و زخمی در سلسله انفجارهای بغداد از وب سایت بهار نیوز baharnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

بهار نیوز - ۲۰ کشته و زخمی در سلسله انفجارهای بغداد

گروه بین الملل: در چندین انفجار در شهر بغداد هشت تن کشته و ۱۶ تن دیگر زخمی شدند.

گروه بین الملل: در چندین انفجار در شهر بغداد هشت تن کشته و ۱۶ تن دیگر زخمی شدند.یک منبع در نیروهای امنیتی شهر بغداد اعلام کرد: در سلسله انفجارهایی که عصر روز یکشنبه در شهر بغداد رخ داد هشت تن جان خود را از دست داده و ۱۶ تن دیگر زخمی شدند.طبق گزارش العربیه، یک بمب در نزدیکی میدان عدن در شمال بغداد منفجر شد. پس از آن سه انفجار دیگر در شرق این شهر رخ داد و انفجار پنجم در شمال بغداد بود و در ادامه بمب دیگری در نزدیکی یکی از مغازه ها در جنوب بغداد منفجر شد.پیش از این رسانه ها اعلام کرده بودند در این انفجارها دو تن کشته و ۱۱ تن زخمی شدند.این انفجارها در حالی رخ داد که با توجه به عدم دستیابی به توافق سیاسی درباره کاندیداهای پست های امنیتی تردیدهایی درباره توان عادل عبدالمهدی، نخست وزیر عراق برای تشکیل کابینه خود طی نشست آتی پارلمان وجود دارد.

مطلب با عنوان بهار نیوز - ۲۰ کشته و زخمی در سلسله انفجارهای بغداد از وب سایت بهار نیوز baharnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان بهار نیوز - ۲۰ کشته و زخمی در سلسله انفجارهای بغداد از وب سایت بهار نیوز baharnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اخبار گوناگون