روی خط خبر

موضوع: سیاست منبع: بهار نیوز
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان بهار نیوز - خبرنگار ایرانی گاردین توییت‌هایش را حذف کرد! از وب سایت بهار نیوز baharnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

بهار نیوز - خبرنگار ایرانی گاردین توییت‌هایش را حذف کرد!

گروه سیاسی: وی امروز در توییت‌هایی (اینجا) مدعی شده بود خاشقجی قبل از مرگش به او گفته بود كه عربستان سعودی هزینه یك شبكه فارسی‌زبان (ایران اینترنشنال) را پرداخت می‌كند. وی سپس در توییت دیگری تلویحا عنوان كرد كه امكان دارد این موضوع، برایش تبعاتی در بر داشته باشد. بعیدی‌نژاد، سفیر ایران در لندن هم بلافاصله توییت كرد که مقامات ذیربط از مخاطرات احتمالی برای آقای کمالی دهقان آگاه هستند و سفارت نیز با آنها در تماس است. این در حالیست كه برخی از کاربران ایرانی در توئیتر، ابهامات و سوالاتی درباره پیشنه و وضعیت این خبرنگار ایرانی مطرح و مدعی شدند كه او زمانی كه در ایران فعالیت رسانه‌ای می‌كرد، خبرنگار خبرگزاری فارس بوده است.

گروه سیاسی: وی امروز در توییت هایی (اینجا) مدعی شده بود خاشقجی قبل از مرگش به او گفته بود كه عربستان سعودی هزینه یك شبكه فارسی زبان (ایران اینترنشنال) را پرداخت می كند. وی سپس در توییت دیگری تلویحا عنوان كرد كه امكان دارد این موضوع، برایش تبعاتی در بر داشته باشد. بعیدی نژاد، سفیر ایران در لندن هم بلافاصله توییت كرد که مقامات ذیربط از مخاطرات احتمالی برای آقای کمالی دهقان آگاه هستند و سفارت نیز با آنها در تماس است. این در حالیست كه برخی از کاربران ایرانی در توئیتر، ابهامات و سوالاتی درباره پیشنه و وضعیت این خبرنگار ایرانی مطرح و مدعی شدند كه او زمانی كه در ایران فعالیت رسانه ای می كرد، خبرنگار خبرگزاری فارس بوده است.

مطلب با عنوان بهار نیوز - خبرنگار ایرانی گاردین توییت‌هایش را حذف کرد! از وب سایت بهار نیوز baharnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان بهار نیوز - خبرنگار ایرانی گاردین توییت‌هایش را حذف کرد! از وب سایت بهار نیوز baharnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اخبار گوناگون