روی خط خبر

موضوع: بین الملل منبع: بهار نیوز
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان بهار نیوز - قوانین جدید آمریکا علیه مهاجران از وب سایت بهار نیوز baharnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

بهار نیوز - قوانین جدید آمریکا علیه مهاجران

گروه بین الملل: دولت آمریکا به ریاست «دونالد ترامپ» از سیاست های سخت گیرانه جدیدی برای جلوگیری از مهاجرت به آمریکا وضع کرد.

دولت آمریکا به ریاست «دونالد ترامپ» بامداد جمعه (به وقت تهران) اعلام کرد افرادی که به صورت غیرقانونی از مرز مکزیک وارد آمریکا شوند نمی توانند در این کشور درخواست پناهندگی بدهند. این تغییر در روال های مربوط به درخواست پناهندگی توسط وزارت دادگستری آمریکا اعلام شده و بخشی از سیاست های سخت گیرانه ترامپ برای متوقف کردن مهاجرت از کشورهای آمریکایی لاتین به آمریکا است.وزیر امنیت داخلی و سرپرست وزارت دادگستری آمریکا در بیانیه ای مشترک اعلام کردند: «نظام پناهندگی ما از درخواست های بی شمار و بی دلیل برای اعطای پناهندگی از طرف بیگانه هایی آکنده شده که بار فراوانی را به منابع ما تحمیل کرده و مانع از آن می شوند که ما پناهندگانی را به کسانی اعطا کنیم که واقعاً مستحق آن هستند.» محدودیت های جدید تا زمانی که ترامپ بیانیه ای برای تعلیق ورود مهاجران و پناهندگان به آمریکا از مرز مکزیک صادر نکند، اجرایی نخواهد شد. ترامپ قصد دارد این بیانیه را روز جمعه صادر کند.

مطلب با عنوان بهار نیوز - قوانین جدید آمریکا علیه مهاجران از وب سایت بهار نیوز baharnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان بهار نیوز - قوانین جدید آمریکا علیه مهاجران از وب سایت بهار نیوز baharnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اخبار گوناگون