روی خط خبر

موضوع: فناوری اطلاعات منبع: بهار نیوز
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان بهار نیوز - تولد نوزاد حاصل از رحم اهدایی زن فوت‌شده از وب سایت بهار نیوز baharnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

بهار نیوز - تولد نوزاد حاصل از رحم اهدایی زن فوت‌شده

به گزارش "دیلی تلگراف"‌، یک تیم پزشکی برزیلی رحم یک زن ۴۵ ساله فوت‌شده را به زن ۳۲ ساله ناباروری پیوند زدند تا او بتواند نوزادی سالم به دنیا بیاورد. اولین نوزاد ناشی از پیوند رحم در سال ۲۰۱۳ در سوئد متولد شد که در این مورد رحم از سوی مادربرزگ این نوزاد اهدا شده بود. از آن پس ۱۰ نوزاد دیگر نیز در سراسر جهان با این روش به دنیا آمدند. اما این نخستین بار است که نوزادی از رحم اهدایی یک فرد مرده به دنیا آمده است.  

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۹/۱۵ ساعت ۱۳:۴۹کد مطلب : ۱۶۶۴۱۵ گروه علمی: اولین نوزاد در جهان از رحم اهدایی یک زن فوت شده متولد شد و پزشکان بریتانیایی تلاش دارند این روش را در کشور خود معمول سازند.به گزارش "دیلی تلگراف" ، یک تیم پزشکی برزیلی رحم یک زن ۴۵ ساله فوت شده را به زن ۳۲ ساله ناباروری پیوند زدند تا او بتواند نوزادی سالم به دنیا بیاورد. اولین نوزاد ناشی از پیوند رحم در سال ۲۰۱۳ در سوئد متولد شد که در این مورد رحم از سوی مادربرزگ این نوزاد اهدا شده بود. از آن پس ۱۰ نوزاد دیگر نیز در سراسر جهان با این روش به دنیا آمدند. اما این نخستین بار است که نوزادی از رحم اهدایی یک فرد مرده به دنیا آمده است.

مطلب با عنوان بهار نیوز - تولد نوزاد حاصل از رحم اهدایی زن فوت‌شده از وب سایت بهار نیوز baharnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان بهار نیوز - تولد نوزاد حاصل از رحم اهدایی زن فوت‌شده از وب سایت بهار نیوز baharnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اخبار گوناگون