روی خط خبر

موضوع: فناوری اطلاعات منبع: بازارنیوز
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان ادامه وضعیت مکالمه رایگان در مناطق زلزله‌زده از وب سایت بازارنیوز bazarnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

ادامه وضعیت مکالمه رایگان در مناطق زلزله‌زده

به منظور کمک به زلزله زدگان، مکالمات در منظقه هنوز رایگان است.

بازار نیوز - اپراتورهای همراه اول و ایرانسل طرح مکالمه رایگان درون شبکه خود برای مناطق زلزله زده را تمدید کردند. با وقوع زلزله در مناطق غربی کشور، اپراتورهای ارتباطی با ارائه طرح های مکالمه رایگان برای مشترکان خود، به تسهیل ارتباط زلزله زدگان اقدام کردند.همراه اول که برای شهرهای زلزله زده مکالمه رایگان اختصاص داده بود، این طرح را در ۱۴ شهر زلزله زده استان های کرمانشاه و ایلام (اسلام آباد غرب، پاوه، تازه آباد، جوانرود، روانسر، سرپل ذهاب، قصر شیرین، کرند، گهواره، گیلان غرب، چوار، زرنه، ایوان و سرابله) تا ساعت ۱۴ روز چهارشنبه ۲۴ آبان ماه تمدید کرد. این اپراتور همچنین با ارسال سیم کارت های اعتباری رایگان جهت توزیع بین زلزله زدگان، سعی در بهبود وضعیت ارتباطی مناطق زلزله زده داردپس از وقوع زلزله، تیم های فنی و امدادی اپراتور اول در این مناطق حاضر شدند و با توجه به نیاز اعلام شده، با افزایش دو برابری ظرفیت شبکه، ارسال ۱۰ سایت اضطراری و ۵۰ ژنراتور دیزلی از تهران و سایر استان های همجوار، سایت هایی را که به دلیل قطع برق، در معرض اتمام شارژ باتری بودند را دوباره فعال کردند، بدین ترتیب تمامی سایت ها، با ژنراتورهای ارسالی، فعالیت خود را از سر گرفتند.اپراتور ایرانسل نیز برای تسهیل ارتباطات در استان های کرمانشاه و ایلام، تمامی تماس های درون شبکه ای خود را تا پایان روز دوشنبه در تمام مناطق این دو استان رایگان اعلام کرده بود که این طرح را تا پایان امروز سه شنبه تمدید کرد.

مطلب با عنوان ادامه وضعیت مکالمه رایگان در مناطق زلزله‌زده از وب سایت بازارنیوز bazarnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان ادامه وضعیت مکالمه رایگان در مناطق زلزله‌زده از وب سایت بازارنیوز bazarnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اخبار گوناگون