روی خط خبر

موضوع: فناوری اطلاعات منبع: بازارنیوز
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان استارتاپ‌ها چگونه به زلزله زدگان کرمانشاه کمک کردند؟ از وب سایت بازارنیوز bazarnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

استارتاپ‌ها چگونه به زلزله زدگان کرمانشاه کمک کردند؟

واکنش استارتاپ ها به زلزله کرمانشاه مانند واکنش همه مردم جالب توجه است.

واکنش استارتاپ ها به زلزله کرمانشاه مانند واکنش همه مردم جالب توجه است.بازار نیوز - سیل کمک های مردمی از دیروز در حال سرازیر شدن به سمت غرب کشور است و به قولی در حال حاضر همه ایران کرمانشاه است. خبر کوتاه بود و دردناک، کرمانشاه لرزید. لرزشی که آن قدر گسترده بود که در چند استان دیگر و حتی تهران هم حس شد. خبرهای مخابره شده از آن جا نشان می داد اوضاع بحرانی است. علاوه بر دولت و سازمان های مردم نهاد خود مردم هم دست به کار شدند. مردمی که در بازه های مختلف تاریخی نشان داده اند هر مشکلی که داشته باشند کمک به یکدیگر در مواقع بحرانی را فراموش نمی کنند.سیل کمک های مردمی به سمت مناطق زلزله زدهسیل کمک های مردمی از دیروز در حال سرازیر شدن به سمت غرب کشور است و به قولی در حال حاضر همه ایران کرمانشاه است. برای اینکه بیشتر عمق فاجعه را درک کنید لازم است بدانید در حال حاضر تعداد افراد مانده در زیر آوار پنجاه برابر تعداد افرادی است که در حادثه پلاسکو زیر آوار مانده بودند.رسیدن اقلام امدادی به بازمانده ها یکی از مهم ترین اقدامات در هنگام بروز حوادث این چنینی است. امروز خبردار شدیم که گویا محموله ی بزرگی از این اقلام که از راه زمینی در حال انتقال به غرب کشور بود، در میانه راه مورد هجوم عده ای سودجو قرار گرفته است. به نظر می رسد با این شرایط راه هوایی راه ایمن تری برای انتقال اموال و کمک ها است. در همین راستا چند شرکت هواپیمایی از جمله هواپیمایی آسمان پروازهای خود به مقصد کرمانشاه را افزایش داده اند.تلاش استارتاپ های ایرانی برای کمک به زلزله زدگاناستارتاپ های ایرانی هم تلاش هایی در زمینه کمک رسانی انجام داده اند. استارتاپ هایی که همگی از دل خود مردم و برای رفع نیازهای آن ها تاسیس شده اند و انتظار می رود در این شرایط هم کنار مردم باشند.هیپوتریپ با دادن یک کد اعتبار رایگان اعلام کرد با وارد کردن این کد تمامی پرواز های به مقصد کرمانشاه یا از مبدا کرمانشاه رایگان خواهند بود. نتیجه این حرکت حجم بالای تقاضاها و به اتمام رسیدن تمامی ظرفیت در همان ساعات اولیه بود. طبق رایزنی های انجام شده توسط این شرکت، قرار است باز هم این طرح برقرار شود و مانند روز گذشته به اندازه یک هواپیمای کامل، ظرفیت در نظر گرفته شده است. این ظرفیت جهت استفاده کسانی است که باید در کرمانشاه حضور داشته باشند و به هر دلیلی توانایی تهیه بلیط هواپیما را ندارند.دنیای اقتصاد

مطلب با عنوان استارتاپ‌ها چگونه به زلزله زدگان کرمانشاه کمک کردند؟ از وب سایت بازارنیوز bazarnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان استارتاپ‌ها چگونه به زلزله زدگان کرمانشاه کمک کردند؟ از وب سایت بازارنیوز bazarnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اخبار گوناگون