روی خط خبر

موضوع: فناوری اطلاعات منبع: بازارنیوز
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان نرخ اینترنت غیرحجمی ماهانه ۱۳ میلیون تومان! از وب سایت بازارنیوز bazarnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

نرخ اینترنت غیرحجمی ماهانه ۱۳ میلیون تومان!

مشترکانی که علاقه مند به استفاده از سرعتهای بالای اینترنت هستند، نگاهی به تعرفه های غیرحجمی تازه تصویب داشته باشند تا متوجه نرخ سرویسهای مورد نظرشان برای مصارف ماهانه شوند.

مشترکانی که علاقه مند به استفاده از سرعتهای بالای اینترنت هستند، نگاهی به تعرفه های غیرحجمی تازه تصویب داشته باشند تا متوجه نرخ سرویسهای مورد نظرشان برای مصارف ماهانه شوند.بازار نیوز - روز گذشته تعرفه خدمات اینترنت غیرحجمی در حوزه سرویسهای ثابت رونمایی شد که رویکردهایی همچون آزادسازی هرچه بیشتر و اعطای حق انتخاب حداکثری به مردم و اپراتورها، عبور از حالت حجمی به حالت غیرحجمی، استفاده منصفانه (Fair Usage Policy)، کاهش هزینه های انتقال داخلی و اینترنت اپراتورها و تفکیک بازار موبایل و ثابت از یکدیگر، در دفاع از این مصوبه مطرح شد.اما در این باره تنها جدول تعرفه ای از سوی مسئولان ارتباطی کشور ارائه شد که شامل طرحهای زیر بود:اما در این بین تکلیف متقاضیان سرعتهای بالاتر چیست؟در اثنای تصویب تعرفه های اینترنت غیرحجمی، به این قبیل مشترکان نیز اشاره شده و سرویسهای با سرعت بالاتر نیز تعیین تکلیف شده اند که بر این اساس اگر مشترکی خواستار سرویس اینترنت ثابت با سرعت 100Mbps باشد باید ماهانه حدود 13 میلیون تومان بپردازد.بیشتر بخوانید : "اینترنت غیرحجمی" ابهام آفریدهمچنین این تعرفه برای سرویسهای با سرعت 1 تا 100 گیگابیت بر ثانیه نیز مشخص شده و جدول قیمتی آن به شرح زیر است:نرخها به وضوح نشان می دهد که طبق این جدول هر چه تقاضا برای سرعت بیشتر، باشد هزینه ماهانه پرداختی بابت هر مگابیت به مراتب پایین تر می آید.تسنیم

مطلب با عنوان نرخ اینترنت غیرحجمی ماهانه ۱۳ میلیون تومان! از وب سایت بازارنیوز bazarnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان نرخ اینترنت غیرحجمی ماهانه ۱۳ میلیون تومان! از وب سایت بازارنیوز bazarnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اخبار گوناگون