روی خط خبر

موضوع: بین الملل منبع: فانوس نیوز
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان هیات ایرانی در سازمان ملل دیپلماسی معقول و منطقی به نمایش گذاشت از وب سایت فانوس نیوز fanousnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

هیات ایرانی در سازمان ملل دیپلماسی معقول و منطقی به نمایش گذاشت

یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس سخنرانی رئیس جمهور در مجمع عمومی سازمان ملل را بسیار منطقی و دقیق و منطبق بر اصول بنیادین روابط بین الملل خواند و گفت: هیات ایرانی در نشست مجمع عمومی سازمان ملل توانست دیپلماسی معقول و منطقی به نمایش گذارد.

به گزارش فانوس، هادی شوشتری با اشاره به سخنرانی رئیس جمهور در مجمع عمومی سازمان ملل گفت: رئیس جمهور صحبت های بسیار منطقی و دقیق منطبق بر اصول بنیادین روابط بین الملل داشت. صحبت های ایشان سیاست خارجی ایران را بسیار هوشمندانه و دقیق تبیین کرد و حتی توانست افکار عمومی و مخاطبان در سازمان ملل را اقناع کند.وی تاکید کرد: رئیس جمهور توانست راهبردهای سیاست خارجی ایران را در مقطع فعلی با زبان منطق و ادبیات دقیق به گوش جهانیان برساند. معتقدم ایشان به بهترین شکل از فرصت حضور در سازمان ملل استفاده کرد و دیدارهای خوبی در حاشیه مجمع عمومی سازمان ملل داشت.رئیس کمیته حقوق بشر کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، دستاوردهای سفر رئیس جمهور و هیات همراه به نیویورک را مثبت خواند و گفت: اگر ما در این اجلاس شرکت نمی کردیم علیه ما فضاسازی می شد. حال اینکه ایران توانست در مجمع عمومی سازمان ملل دیپلماسی معقول و منطقی به نمایش بگذارد آن هم در مقابل صحبت های ترامپ که با تمسخر و استهزا مخاطبانش در سازمان ملل مواجه شد.شوشتری در پایان با تاکید بر اینکه صحبت های رئیس جمهور در مجمع عمومی سازمان ملل بسیار هوشمندانه طراحی شده بود، گفت: با دیپلماسی دقیق ایران، برنامه ترامپ برای ریاست دوره ای اش در شورای امنیت علیه ایران نیز با شکست مواجه شد.

مطلب با عنوان هیات ایرانی در سازمان ملل دیپلماسی معقول و منطقی به نمایش گذاشت از وب سایت فانوس نیوز fanousnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان هیات ایرانی در سازمان ملل دیپلماسی معقول و منطقی به نمایش گذاشت از وب سایت فانوس نیوز fanousnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اخبار گوناگون