روی خط خبر

موضوع: فرهنگ و هنر منبع: فانوس نیوز
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان فانتزی اجتماعی سینمایی بزودی جلوی دوربین/ اوتادی به «خر‌ها آدم نمی‌شوند» پیوست از وب سایت فانوس نیوز fanousnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

فانتزی اجتماعی سینمایی بزودی جلوی دوربین/ اوتادی به «خر‌ها آدم نمی‌شوند» پیوست

لیلا اوتادی به فیلم سینمایی «خر ها آدم نمی شوند» پیوست.

به گزارش فانوس، فیلم سینمایی «خر ها آدم نمی شوند» به کارگردانی اکبرمنصور فلاح و تهیه کنندگی عباس اکبری به تازگی وارد مراحل پیش تولید شده و بزودی کلید خواهد خورد. لیلا اوتادی بازیگری است که برای بازی در این فیلم قرارداد بسته است. انتخاب سایر بازیگران این پروژه همچنان ادامه دارد.فیلم یک فانتزی اجتماعی است و در خلاصه داستان آن آمده:«بعضی از آدم ها در دنیای واقعی خطا هایی کرده و به همین دلیل تبدیل به خر و به جنگل تبعید شده اند. معلمی به نام ادیب برای آموزش آنان به جنگل می رود تا با طی کردن مراحل آموزش، به اشتباه خود پی برده، هویت اصلی خود را بازیافته، آدم شده و به جامعه بازگردند. حدود سه ماه می گذرد و اثری از ادیب نمی شود تا اینکه...»قرار است فیلمبرداری این فیلم در لوکیشن های سرسبز و بکر شمال کشور انجام شود.سایر عوامل اصلی تولید پروژه عبارتند از:نویسندگان: اکبر منصور فلاح، مصطفی فرد حسینی، مدیر فیلمبرداری: امیر کریمی، طراح گریم: داریوش صالحیان، طراح صحنه: حسین منصور فلاح، مدیر صدابرداری: مجتبی حبیب اللهی، مدیر تولید: طاهر امانی، طراحان لباس: منصور بستانی، هدی منصور فلاح، بازیگردان: سعید دولتی، دستیار یک کارگردان و برنامه ریز: پیام حنفی، مدیر تدارکات: سید محمد صالحی، دستیار دوم کارگردان: امین رنجبر، منشی صحنه: سمانه دالوند، دستیار سوم کارگردان: شقایق عوض زاده، سرمایه گذار: محمد جعفر فرد حسینی.یادآور می شود؛ منصورفلاح پیش از این کارگردانی فیلم ها و سریالهایی چون «آژانس دوستی»، «پسر های ترشیده»، «پیشانی سفید»، «برای آخرین بار»، «فقط به خاطر تو»، «به خاطر من»، «نشانی لاله ها»، «آقای گرفتار» و ... را به عهده داشته است.

مطلب با عنوان فانتزی اجتماعی سینمایی بزودی جلوی دوربین/ اوتادی به «خر‌ها آدم نمی‌شوند» پیوست از وب سایت فانوس نیوز fanousnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان فانتزی اجتماعی سینمایی بزودی جلوی دوربین/ اوتادی به «خر‌ها آدم نمی‌شوند» پیوست از وب سایت فانوس نیوز fanousnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اخبار گوناگون