روی خط خبر

موضوع: جامعه منبع: فانوس نیوز
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان جاده چالوس عصر امروز جمعه ۲۰ مهر یکطرفه می‌شود از وب سایت فانوس نیوز fanousnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

جاده چالوس عصر امروز جمعه ۲۰ مهر یکطرفه می‌شود

پلیس راه مازندران جاده چالوس را ساعت ۱۷ امروز ۲۰ مهرماه بمنظور تخلیه بار ترافیکی و افزایش ایمنی در سفر یکطرفه می کند.

به گزارش فانوس، علیرضا قدمی رئیس پلیس راه مازندران، گفت:رفت و آمد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۴ تا ۲۴ امروز از کرج به مرزن آباد ممنوع است.وی افزود: آمد و شد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۷ تا ۲۴ امروز از مرزن آباد به کرج یکطرفه می شود.سرهنگ قدمی گفت: مرکز کنترل ترافیک پلیس راه مازندران با شماره ۲۱۸۲۴۴۳۴ و ۲۱۸۲۴۴۲۰ با پیش شماره ۰۱۱ به طور شبانه روز آماده پاسخگویی در خصوص وضعیت راه های استان است.جاده ۵۹، معروف به جاده چالوس یکی از مهمترین جاده ها برای مردم تهران و کرج است که از میان شهر کرج در استان البرز شروع و به شهر چالوس در کرانه دریای خزر وصل می شود.تا اواخر دوره قاجار، جاده ای بین کرج - چالوس وجود نداشته و تنها یک مسیر خاکی و مالرو، راه دسترسی به روستا های این منطقه را تشکیل می داده، اما به گونه ای نبود که ارتباط دهنده شمال و جنوب کشور باشد. مازندران ۱۰ هزار و ۷۰۰ کیلومتر راه اصلی و فرعی دارد که سه جاده چالوس، هراز، سوادکوه را به پایتخت و جاده کیاسر مازندران را به سمنان متصل می کند.

مطلب با عنوان جاده چالوس عصر امروز جمعه ۲۰ مهر یکطرفه می‌شود از وب سایت فانوس نیوز fanousnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان جاده چالوس عصر امروز جمعه ۲۰ مهر یکطرفه می‌شود از وب سایت فانوس نیوز fanousnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اخبار گوناگون