روی خط خبر

  • خودرو
  • فارنت
  • با رفع ایراد آپدیت جدید ویندوز 10 مایکروسافت انتشار دوباره آن را آغاز کرد

موضوع: خودرو منبع: فارنت
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان با رفع ایراد آپدیت جدید ویندوز 10 مایکروسافت انتشار دوباره آن را آغاز کرد از وب سایت فارنت farnet با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

با رفع ایراد آپدیت جدید ویندوز 10 مایکروسافت انتشار دوباره آن را آغاز کرد

آپدیت ماه اکتبر ویندوز 10 چند روز پیش منتشر شد. اما برخی از کاربران که موفق به نصب این آپدیت جدید ویندوز 10 شده بودند، متوجه پاک شدن یک سری فایل ها شدند. این مشکل به خاطر یک باگ اتفاق افتاده بود. مایکروسافت حالا اعلام کرده که این مشکل در آپدیت جدید ویندوز 10 کاملا برطرف شده است.مایکروسافت از طریق وبلاگ ویندوز خود اعلام کرده که آپدیت جدید ویندوز 10 این باگ را از بین برده و مشکلی برای نصب نیست. این آپدیت برای اینسایدرهای ویندوز عرضه شده است. در بیانیه مایکروسافت آمده که :در همین خصوص.. آپدیت ماه اکتبر ویندوز ۱۰ ممکن است برخی فایل های شما را حذف… ۱۵ مهر, ۱۳۹۷ مایکروسافت به کاربران ویندوز 10 در هنگام نصب فایرفاکس یا… ۲۳ شهریور, ۱۳۹۷ما به صورت کامل تمامی گزارشات پاک شدن فایل ها را مطالعه کردیم. تیم ما موفق شد که مشکل اصلی را پیدا کند و آن را از بین ببرد. همچنین ما این آپدیت را کاملا تایید کرده ایم. امروز ما قدم تازه خود را برای عرضه آپدیت جدید ویندوز 10 که متعلق به ماه اکتبر است برداشتیم. ما با دقت تمام نتایج این آپدیت، بازخودها و داده مشکلات احتمالی را کاملا بررسی خواهیم کرد. سپس آپدیت جدید ویندوز 10 را به صورت گسترده تر عرضه خواهیم کرد.بدین ترتیب آپدیت جدید ویندوز 10 تنها برای اینسایدرهای مایکروسافت عرضه می شود. اگر اینسایدر مایکروسافت نیستید، نمی توانید این آپدیت را مشاهده کنید. اما سرعت مایکروسافت در توقف عرضه و تعمیر این آپدیت جای تقدیر دارد. اگر مشکلی در تست ها وجود نداشته باشد، انتظار می رود که این آپدیت به زودی برای همه عرضه شود.اما اگر شما نیز جزو اینسایدرها بوده اید و فایل های شما پاک شده، مایکروسافت از شما می خواهید که با ان ها تماس بگیرید. مایکروسافت اعلام کرده که ابزار لازم برای بازگرداندن فایل های شما را دارد. از ابتدا نباید چنین اتفاقی برای آپدیت جدید ویندوز 10 رخ می داد اما به هر حال مایکروسافت قصد دارد تا به تمامی کاربران کمک کند.

برچسب ها:

مطلب با عنوان با رفع ایراد آپدیت جدید ویندوز 10 مایکروسافت انتشار دوباره آن را آغاز کرد از وب سایت فارنت farnet با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان با رفع ایراد آپدیت جدید ویندوز 10 مایکروسافت انتشار دوباره آن را آغاز کرد از وب سایت فارنت farnet با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اخبار گوناگون