روی خط خبر

موضوع: خودرو منبع: فارنت
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان اولین موتورسیکلت الکتریکی هارلی دیویدسون معرفی شد از وب سایت فارنت farnet با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اولین موتورسیکلت الکتریکی هارلی دیویدسون معرفی شد

موتورسیکلت الکتریکی هارلی دیویدسون این هفته در گردهمایی موتورسیکلت میلان رونمایی شد. قرار است این موتورسیکلت الکتریکی در سال جدید میلاد عرضه شد. البته کمپانی هارلی دیویدسون همچنان مشخصات مهمی مانند سرعت، محدوده حرکتی و میزان شارژ را اعلام نکرده است.این موتورسیکلت با نام LiveWire عرضه خواهد شد. این نام پیش از این در نسخه ابتدایی محصول استفاده شده بود. اما طراحی این محصول کاملا تازه شده و حقیقتا یک دید تازه از موتورسیکلت ها را به نمایش می گذارد و شاید نگاهی به آینده شرکت هارلی دیویدسون باشد.سال 2008 اقتصاد جهان و مخصوصا آمریکا دچار یک ضربه شدید شد. به صورت کلی شرکت های موتورسیکلت هم ضربه بدی خوردند و هارلی دیویدسون یکی از شرکت هایی بود که مجبور بود تعدیل نیرو فراوانی داشته باشد. همچنین ریاست جمهوری آمریکا در وعده های خود اعلام کرد که با اعمال تعرفه بر روی محصولات خارجی قصد دارد به کمک شرکت هایی مانند هارلی دیویدسون برود.در همین خصوص.. شش موتورسیکلت تمام الکتریکی شگفت انگیز! ۱۶ آذر, ۱۳۹۵همانطور که گفتیم اطلاعات دقیقی از مشخصات موتورسیکلت الکتریکی هارلی دیویدسون نداریم. اما می توانیم نگاهی به مشخصات نسخه ابتدایی محصول داشته باشیم. نسخه ابتدایی LiveWire صفر تا صد کیلومتر را زیر چهار ثانیه پر می کند. نسخه اقتصادی این محصول توانایی طی کردن مصافت 88 کیلومتر با یک باک پر را داشت. مطمئنا هر دو این مشخصات به شدت بهبودیافته است. محدوده حرکتی هم باید بهتر شود چون شرکتی مانند Zero وعده 160 کیلومتر با یک باک را می دهد.باید منتظر ماند و دید که آیا اعداد به کمک شرکت خواهند آمد یا این شرکت نمی تواند موفقیت بزرگی کسب کند. با این حال هارلی دیویدسون مدت ها است که به فکر یک حرکت جدید است و علاوه بر کار بر روی یک نسخه الکتریکی از محصولات خود، این شرکت بر روی استارتاپ Alta Motors هم سرمایه گذاری کرده است. با فارنت همراه باشید تا در آینده اطلاعات جدید این محصول را به شما ارائه دهیم.

برچسب ها:

مطلب با عنوان اولین موتورسیکلت الکتریکی هارلی دیویدسون معرفی شد از وب سایت فارنت farnet با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان اولین موتورسیکلت الکتریکی هارلی دیویدسون معرفی شد از وب سایت فارنت farnet با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اخبار گوناگون