روی خط خبر

  • خودرو
  • فارنت
  • مشکل داغ کردن گوشی هنگام شارژ را هم به مشکلات پیکسل 3 اضافه کنید!

موضوع: خودرو منبع: فارنت
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان مشکل داغ کردن گوشی هنگام شارژ را هم به مشکلات پیکسل 3 اضافه کنید! از وب سایت فارنت farnet با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

مشکل داغ کردن گوشی هنگام شارژ را هم به مشکلات پیکسل 3 اضافه کنید!

از قبل شاهد وجود اشکالات متعددی در گوشی هوشمند پیکسل 3 و پیکسل 3 ایکس ال از جمله نقص های مربوط به مدیریت حافظه رم بوده ایم اما گزارشات حاکی از آن است که در آینده باید نگرانی های بیشتری برای این سری گوشی داشته باشیم.تعدادی از کاربران گوشی پیکسل 3 ادعا کرده اند که گوشی آن ها در هنگام شارژ شدن در حد خطرناکی داغ می شود. ظاهرا انجام اموری مانند تماس ویدیویی، تماشای ویدیو به صورت زنده یا حتی پخش موزیک در هنگام شارژ پیکسل 3 را به حدی داغ می کند که گوشی به صورت خودکار و جهت جلوگیری از صدمات بیشتر خاموش می شود. به نظر می رسد که این مشکل زمان هایی بیشتر رخ می دهد که از شارژر وایرلس برای شارژ آن استفاده می شود اما گزارشاتی از داغ کردن در هنگام استفاده از شارژرهای سیمی عادی هم به گوش می رسد.در همین خصوص.. مشکل مدیریت حافظه رم پیکسل 3 گوگل در هفته های آینده رفع… ۱۵ آبان, ۱۳۹۷ مشکل جدید پیکسل 3XL: ظاهر شدن بریدگی دوم در صفحه نمایش! ۸ آبان, ۱۳۹۷استفاده از گوشی هوشمند هنگامی که در حال شارژ شدن است، قطعا می تواند مقداری گوشی را بیشتر از حالت عادی گرم کند اما مورد پیکسل 3 قطعا بسیار بیشتر از کمی گرم شدن عادی است. به طور معمول هنگامی که یک گوشی هوشمند شروع به گرم کردن غیرعادی می کند، کاربران با یک نوتیفیکیشن از سوی گوشی مواجه می شوند. اگر این داغی غیرعادی ادامه پیدا کند روند شارژ شدن آهسته می شود و بعضا فارغ از آن که گوشی را به شارژر متصل کرده ایم، هیچ شارژی انجام نمی پذیرد. در نهایت با ادامه داغی غیرمعمول گوشی به صورت خودکار خاموش می شود یا اینکه در موارد بدتر باتری گوشی آتش می گیرد.در حال حاضر این گزارشات مربوط به تعدادی از گوشی های هوشمند پیکسل 3 است و امیدواریم که این موضوع همه گیر نشود. همچنین هیچ نشانه ای از آن که مدل پیکسل 3 ایکس ال هم دارای چنین موردی باشد وجود ندارد. اگر این مشکل یک موضوع نرم افزاری باشد، گوگل به زودی با انتشار یک بروزرسانی آن را رفع خواهد کرد. در غیر این صورت روش مواجه با این شرایط به صورت رسمی آموزش داده خواهد شد. آیا شما با گوگل پیکسل 3 درگیر چنین مشکلی شده اید؟

برچسب ها:

مطلب با عنوان مشکل داغ کردن گوشی هنگام شارژ را هم به مشکلات پیکسل 3 اضافه کنید! از وب سایت فارنت farnet با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان مشکل داغ کردن گوشی هنگام شارژ را هم به مشکلات پیکسل 3 اضافه کنید! از وب سایت فارنت farnet با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اخبار گوناگون