روی خط خبر

  • خودرو
  • فارنت
  • ارزش اتریوم با ۹۳ درصد افت نسبت به سال گذشته به کمتر از ۱۰۰ دلار رسید

موضوع: خودرو منبع: فارنت
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان ارزش اتریوم با ۹۳ درصد افت نسبت به سال گذشته به کمتر از ۱۰۰ دلار رسید از وب سایت فارنت farnet با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

ارزش اتریوم با ۹۳ درصد افت نسبت به سال گذشته به کمتر از ۱۰۰ دلار رسید

پاییز امسال برای سرمایه داران ارزهای دیجیتالی یک کابوس بزرگ بود. در کنار کاهش ارزش چشمگیر بیت کوین، ارزش اتریوم نیز به زیر ۱۰۰ دلار سقوط کرده است. اتریوم که سال گذشته در اواخر زمستان تا ۱۴۰۰ دلار نیز معامله می شد حالا با افت حدود ۹۳ درصدی در هنگام نگارش این مطلب به ۹۴ دلار سقوط کرده است.در همین خصوص.. ارزش بیت کوین به کمترین میزان خود در یک سال اخیر رسید ۲۹ آبان, ۱۳۹۷ کاهش ارزش رمزارزها باعث افت ۱۸ درصدی سهام انویدیا شد ۲۷ آبان, ۱۳۹۷گفتنی است بیت کوین که زمستان گذشته به ارزش حدودی ۲۰ هزار دلار معامله می شد نیز هفته گذشته به حداقل ارزش خود در سال جاری رسید و تا ۳۵۰۰ دلار نیز معامله شد؛ درحالی که حالا ارزشی حدود ۳۵۷۷ دلار دارد. به نظر می رسد ارزش بیت کوین نسبت به اتریوم افت کمتری داشته است چرا که ارزش هر بیت کوین از حدود ۱۱ اتریوم در ابتدای سال حالا به ۳۶.۶ اتریوم رسیده است.کارشناسان نظرهای متفاوتی در مورد افت قیمت ارزهای دیجیتال دارند اما هنوز کسی نتوانسته دلیل قطعی این سقوط را عنوان کند. طبق گزارش Coindesk استارت آپ های برپایه رمزارز و بلاک چین توانستند در سال ۲۰۱۶ حدود ۵۹۷ میلیون دلار، در سال ۲۰۱۷ حدود ۸۷۶ میلیون دلار و در سال ۲۰۱۸ نیز تاکنون ۳.۱ میلیارد دلار سرمایه جذب کنند. با این حال ارزرمزها هنوز از نظر مقبولیت در دولت ها و بانک های جهانی راه درازی در پیش دارند.تب استخراج بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال آن قدر بالا گرفت که کارت های گرافیک در بازار نایاب شدند و قیمت آن ها به صورت غیرمنطقی بالا رفت. اما حالا که انویدیا کارت های گرافیک نسل جدید خود را معرفی و عرضه کرده به نظر تقاضای کمتری برای خرید GPU وجود دارد. کارشناسان اما اعتقاد دارند این کاهش ارزش ارزرمزها موقتی است و دوباره شاهد سربه فلک کشیدن ارزش بیت کوین و اتریوم در سال آینده میلادی خواهیم بود. این در حالیست که در زمینه ارز دیجیتال معمولاً به پیش بینی ها نمی توان اعتماد کرد.

برچسب ها:

مطلب با عنوان ارزش اتریوم با ۹۳ درصد افت نسبت به سال گذشته به کمتر از ۱۰۰ دلار رسید از وب سایت فارنت farnet با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان ارزش اتریوم با ۹۳ درصد افت نسبت به سال گذشته به کمتر از ۱۰۰ دلار رسید از وب سایت فارنت farnet با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اخبار گوناگون