روی خط خبر

موضوع: خودرو منبع: فارنت
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان مرورگر فایرفاکس به هدست واقعیت مجازی Vive می‌آید از وب سایت فارنت farnet با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

مرورگر فایرفاکس به هدست واقعیت مجازی Vive می‌آید

هدست واقعیت مجازی Vive محصولی است که اچ تی سی و Valve در حال کار بر روی آن هستند. هدست Oculus بازار بیشتری را در اختیار دارد و حدس Sony هم مخصوص کاربران پلی استیشن است. اچ تی سی به دنبال جذب بازاری است که دیگر رقبا در آن فعالیت ندارد و این شرکت بخشی از استراتژی خود را در CES 2019 به نمایش گذاشت.شرکت اچ تی سی اعلام کرد که با کمپانی موزیلا همکاری می کند تا مرورگر فایرفاکس را به هدست واقعیت مجازی Vive بیاورد. از این طریق، مرورگر فایرفاکس، مرورگر پیش فرض هدست Vive خواهد شد.این همکاری، یک همکاری برد برد برای دو شرکت است. شرکت موزیلا مدتی پیش اعلام کرد که اپلیکیشن Firefox Reality را برای واقعیت مجازی عرضه خواهد کرد. ابتدا این مرورگر به عنوان رقیبی ساده برای مرورگر Oculus و کروم گوگل بود. اما دو شرکت گوگل و مایکروسافت هر دو فعالیت خود را در این زمینه قوی تر کردند و هر دو شرکت محصولاتی مخصوص برای واقعیت مجازی عرضه کردند.در همین خصوص.. انگشتر تندرستی Motiv به قابلیت تأیید هویت بیومتریک مجهز… ۲۱ دی, ۱۳۹۷ شرکت DJI کنترلر جدید Mavic 2 را با صفحه نمایش HD رونمایی کرد ۲۱ دی, ۱۳۹۷با این حال، با کمک اچ تی سی، حالا موزیلا یک پلتفرم خوب برای عرضه Firefox Reality دارد. همکاری با موزیلا بدین معنا است که دو شرکت اچ تی سی و Valve هم توانایی تکیه بر یک مرورگر را دارند و می توانند از امکانات امنیتی این مرورگر که بسیار کارآمد خواهد بود استفاده کنند.این قرارداد بین چند شرکت فراتر از عرضه مرورگر فایرفاکس برای هدست واقعیت مجازی Vive است. اچ تی سی همچنین در حال همکاری با آمازون است. از طریق همکاری با آمازون، اچ تی سی می تواند از زیربنای ابری آمازون استفاده کند و مخصوصا از برنامه Amazon Sumerian تا یک سری فضای مخصوص واقعت مجازی و واقعیت افزوده خلق کند.تنها شرکتی که از این زیربنا استفاده کرده شرکت Fidelity است. این شرکت می گوید که یک سری فضای سه بعدی ایجاد کرده که می توانید از طریق مرورگر فایرفاکس در هدست واقعیت مجازی Vive به آن دسترسی داشته باشید.

برچسب ها:

مطلب با عنوان مرورگر فایرفاکس به هدست واقعیت مجازی Vive می‌آید از وب سایت فارنت farnet با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان مرورگر فایرفاکس به هدست واقعیت مجازی Vive می‌آید از وب سایت فارنت farnet با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اخبار گوناگون