روی خط خبر

  • خودرو
  • فارنت
  • اپ‌نت: قفل اپلیکیشن‌ها با اثر انگشت در اندروید با FingerSecurity

موضوع: خودرو منبع: فارنت
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان اپ‌نت: قفل اپلیکیشن‌ها با اثر انگشت در اندروید با FingerSecurity از وب سایت فارنت farnet با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اپ‌نت: قفل اپلیکیشن‌ها با اثر انگشت در اندروید با FingerSecurity

با FingerSecurity می توانید هرکدام از برنامه هایتان را با اثر انگشت خودتان قفل نمایید. اپ های گوناگونی برای قفل برنامه ها ارائه شده اند اما این اپ با استفاده از اثر انگشتتان امنیت را برقرار می کند چرا که دیگر هرکسی با هر میزان اطلاعات و توانایی که دارد قادر نیست وارد حریم شخصی تان شود. گاهی نیاز دارید وقتی دستگاهتان را در اختیار کسی قرار می دهید برخی برنامه ها را قفل نمایید. به سادگی از طریق همین اپ این امکان را خواهید داشت.FingerSecurity قبلی1 از 7بعدی به سرعت و با استفاده از ویجت هایی که از پیش طراحی شده اند به FingerSecurity دسترسی داشته باشید و در کوتاه ترین زمان ممکن هر برنامه ای را که می خواهید قفل کنید و یا از حالت قفل خارج نمایید. برای اینکه بتوانید در هر برنامه زمان کافی برای استفاده داشته باشید می توانید زمان مشخصی را انتخاب کرده تا امکان جابجایی بین برنامه ها برایتان فراهم شود تا در این زمان برنامه به صورت خودکار قفل نشود. اگر به هر علتی نتوانستید اثر انگشتتان را مورد شناسایی قرار دهید از سایر الگوهای امنیتی و پین کدها نیز می توانید استفاده کنید.

برچسب ها:

مطلب با عنوان اپ‌نت: قفل اپلیکیشن‌ها با اثر انگشت در اندروید با FingerSecurity از وب سایت فارنت farnet با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان اپ‌نت: قفل اپلیکیشن‌ها با اثر انگشت در اندروید با FingerSecurity از وب سایت فارنت farnet با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اخبار گوناگون