روی خط خبر

  • خودرو
  • فارنت
  • انگشتر تندرستی Motiv به قابلیت تأیید هویت بیومتریک مجهز می‌شود

موضوع: خودرو منبع: فارنت
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان انگشتر تندرستی Motiv به قابلیت تأیید هویت بیومتریک مجهز می‌شود از وب سایت فارنت farnet با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

انگشتر تندرستی Motiv به قابلیت تأیید هویت بیومتریک مجهز می‌شود

انگشتر تندرستی Motiv محصولی است که همانند یک انگشتر معمولی استفاده می شود، اما توانایی مطالعه ضربان قلب شما را دارد. این کمپانی در CES 2019 اعلام کرد که قرار است این توانایی را برای تایید پرداخت های مالی استفاده کند.این انگشتر پیش از این از اطلاعات ضربان قلب شما برای موارد تندرستی و سلامت استفاده می کرد. چنین قابلیت هایی هنوز هم در انگشتر وجود دارند. اما حالا انگشتر تندرستی Motiv امکان این را دارند که ضربان قلب شما را به مانند یک اثر انگشت به درستی تشخیص دهد و برای تایید پرداخت های مالی از آن استفاده کند. این قابلیت در نیمه دوم سال میلادی پیش رو به بازار عرضه خواهد شد.در همین خصوص.. مرورگر فایرفاکس به هدست واقعیت مجازی Vive می آید ۲۱ دی, ۱۳۹۷ شرکت DJI کنترلر جدید Mavic 2 را با صفحه نمایش HD رونمایی کرد ۲۱ دی, ۱۳۹۷این محصول از یک تئوری استفاده کرده است. این تئوری بر این باور است که ضربان قلب هر شخصی خاص همان شخص است و افراد دیگر چنین ضربانی را ندارند. انگشتر تندرستی Motiv برای دسترسی به ضربان قلب شما از الکتروکاردیوگرافی استفاده خواهد کرد و از این طریق هویت شما تایید خواهد شد.در گذشته این شرکت ایده های دیگری هم داشته است. به عنوان مثال، این شرکت قصد داشت که قابلیتی به نام Walk ID را معرفی کند. از طریق این قابلیت، سیستم شرکت امکان این را داشت که هویت شما را از روی راه رفتن تایید کند. اما این انگشتر و استفاده از ضربان قلب روش امن تری خواهد بود.همچنین یک مسئله نگران کننده وجود دارد. آیا این انگشتر متوجه تغییرات ضربان قلب هم خواهد شد و اگر در حال ورزش باشید یا ضربان شما نامنظم باشد، مشکلی به وجود نخواهد آمد؟ باید تا زمان عرضه این محصول صبر کنیم و ببینیم که شرکت سازنده، دقیقا چه چیزی را خلق کرده است.

برچسب ها:

مطلب با عنوان انگشتر تندرستی Motiv به قابلیت تأیید هویت بیومتریک مجهز می‌شود از وب سایت فارنت farnet با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان انگشتر تندرستی Motiv به قابلیت تأیید هویت بیومتریک مجهز می‌شود از وب سایت فارنت farnet با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اخبار گوناگون