روی خط خبر

  • خودرو
  • فارنت
  • پایان پشتیبانی مایکروسافت از آپدیت ویندوز 10 موبایل تا پایان سال ۲۰۱۹

موضوع: خودرو منبع: فارنت
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان پایان پشتیبانی مایکروسافت از آپدیت ویندوز 10 موبایل تا پایان سال ۲۰۱۹ از وب سایت فارنت farnet با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

پایان پشتیبانی مایکروسافت از آپدیت ویندوز 10 موبایل تا پایان سال ۲۰۱۹

مایکروسافت قصد دارد که دیگر آپدیتی برای ویندوز 10 موبایل را عرضه نکند. این اتفاق در پایان سال 2019 رخ خواهد داد و پس از این گوشی های ویندوزی به خلا بدون پشتیبانی ورود خواهند کرد. مایکروسافت سال 2017 اعلام کرد که هیچ نوع امکانات تازه یا سخت افزار تازه ای را برای ویندوز 10 موبایل تولید نخواهد کرد. اما حالا پشتیبانی نرم افزاری هم قطع شده است.شرکت مایکروسافت از 2017 به بعد، چندین آپدیت امنیتی و نرم افزاری برای ویندوز 10 موبایل عرضه کرده است. اما در تاریخ 19 آذر 1398 دیگر این پشتیبانی به صورت کامل به پایان می رسد. آخرین آپدیت ویندوز 10 موبایل آپدیت شماره 1709 خواهد بود. که سال 2017 عرضه شد. پشتیبانی از این آپدیت به پایان می رسد و دیگر با ویندوز 10 موبایل خداحافظی خواهیم کرد.در همین خصوص.. مایکروسافت انتشار آپدیت ماه اکتبر ویندوز 10 را از سر گرفت ۲۳ آبان, ۱۳۹۷ آپدیت پاییزه Creators ویندوز 10 منتشر شد ۲۶ مهر, ۱۳۹۶حتی مایکروسافت پیشنهادات جالبی هم دارد! این شرکت به کاربران خود پیشنهاد کرده که پس از این تاریخ حتما به سیستم iOS یا اندروید مهاجرت کنند. همچنین پشتیبانی به صورت آرام آرام کاملا از بین خواهد رفت. برخی اپلیکیشن ها سه ماه بعد یعنی در تاریخ 20 اسفند 1398 پشتیبانی خود را از دست خواهند داد. ممکن است یک سری اپلیکیشن ها و سرویس های دیگر تا 12 ماه پشتیبانی داشته باشند و باید تا زمان موعود صبر کنیم و ببینیم کدام سرویس ها پشتیبانی خواهند داشت.مایکروسافت پیش از این در تاریخ 20 تیر 1396 پشتیبانی ویندوزفون 8.1 را قطع کرد؛ به همین خاطر از بین بردن پشتیبانی ویندوز 10 موبایل و دور از ذهن نبود. مایکروسافت در حال حاضر تمرکز خود را بر روی ساخت اپلیکیشن های مختلف برای iOS و اندروید قرار داده است. این شرکت تمایل زیادی به اندروید دارد و نشان داده که می توان اندروید را جایگزین ویندوز 10 موبایل کند. حالا همه دارندگان گوشی های ویندوز 10 باید به فکر یک انتخاب تازه بین iOS یا اندروید باشند. البته اگر علاقه به سیستم های بدون آینده و بدون استفاده مانند ویندوز 10 موبایل داشته باشید، مطمئنا تایزن انتخاب آینده خوبی خواهد بود.

برچسب ها:

مطلب با عنوان پایان پشتیبانی مایکروسافت از آپدیت ویندوز 10 موبایل تا پایان سال ۲۰۱۹ از وب سایت فارنت farnet با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان پایان پشتیبانی مایکروسافت از آپدیت ویندوز 10 موبایل تا پایان سال ۲۰۱۹ از وب سایت فارنت farnet با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اخبار گوناگون