روی خط خبر

موضوع: فرهنگ و هنر منبع: فارس نیوز
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان «زوج و فرد» تا پایان سال کلید می‌خورد/ مذاکره برای انتخاب کارگردان از وب سایت فارس نیوز farsnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

«زوج و فرد» تا پایان سال کلید می‌خورد/ مذاکره برای انتخاب کارگردان

تصویربرداری سریال «زوج و فرد» به نویسندگی کوروش نریمانی تا پایان سال آغاز خواهد شد.

به گزارش خبرنگار رادیو و تلویزیون خبرگزاری فارس، نگارش سریال «زوج و فرد» به قلم کوروش نریمانی در مراحل پایانی قرار دارد و تصویربرداری آن نیز تا پایان سال شروع می شود. لوکیشن های سریال «زوج و فرد» در تهران، مازندران، گلستان، خراسان و برخی فضاهای واقع در شمال کشور خواهد بود و گروه تولید این روزها در حال انتخاب گزینه قطعی برای کارگردانی این سریال هستند. «زوج و فرد» یکبار به کارگردانی سعید آقاخانی تا مرحله توقف تولید نیز پیش رفت اما این روزها دوباره به جریان افتاده است. به گزارش فارس، این مجموعه طنز اجتماعی است و به یکی از دغدغه های جوانان امروز می پردازد. داستان این مجموعه که به زبانی شیرین روایت می شود، درباره ازدواج دانشجویی است و رواج ازدواج آسان یکی از اهداف این سریال است که در خلال آن به موانع ازدواج نیز می پردازد.سریال «زوج و فرد» به قلم کوروش نریمانی به تهیه کنندگی سعید مرادی در ۱۵ قسمت ۴۵ دقیقه ای به نگارش درآمده است.انتهای پیام/

مطلب با عنوان «زوج و فرد» تا پایان سال کلید می‌خورد/ مذاکره برای انتخاب کارگردان از وب سایت فارس نیوز farsnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان «زوج و فرد» تا پایان سال کلید می‌خورد/ مذاکره برای انتخاب کارگردان از وب سایت فارس نیوز farsnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اخبار گوناگون