روی خط خبر

  • ورزش
  • فارس نیوز
  • جای یک نفر در جاکارتا خالی است/ برای حضور پرقدرت در پارالمپیک توکیو تمرین می کنم

موضوع: ورزش منبع: فارس نیوز
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان جای یک نفر در جاکارتا خالی است/ برای حضور پرقدرت در پارالمپیک توکیو تمرین می کنم از وب سایت فارس نیوز farsnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

جای یک نفر در جاکارتا خالی است/ برای حضور پرقدرت در پارالمپیک توکیو تمرین می کنم

نایب قهرمان کشورمان در رشته پرتاب دیسک گفت: زحمات زیادی برای کسب مدال نقره کشیدم و برای حضور پرقدرت در پارالمپیک توکیو تمرین می کنم.

به گزارش خبرنگار اعزامی خبرگزاری فارس از جاکارتا، مسعود حیدری در رشته دو و میدانی بازی های پاراآسیایی 2018، دو مدال کسب کرد. او در این مورد گفت: در پرتاب وزنه سوم شدم و به مدال برنز رسیدم چون رکورد خوبی نداشتم، اما در پرتاب دیسک، رکورد خودم را زدم و نایب قهرمانی را به دست آوردم.اوی افزود: دلم می خواهد اینجا از هادی سپهرزاد مربی ام که خیلی زحمت برایم کشیده تشکر کنم؛ جای او در این رقابت ها خالی است. دوست داشتم او هم به جاکارتا می آمد؛ امیدوارم از مدال هایی که به دست آوردم، راضی باشد.حیدری در نهایت، در خصوص آینده اش در ورزش جانبازان و معلولین گفت: برای حضور پرقدرت در توکیو تمرین قوی تر خواهیم کرد، اما قبل از آن باید راهی مسابقات جهانی شویم. بعد از آن که در رقابت های جهانی امارات توانستیم کارهای بزرگی انجام بدهیم، برای توکیو برنامه ریزی می کنیم.وی خاطر نشان کرد: به هر حال امیدوارم من و خاکباز بتوانیم بهترین رکوردها را بزنیم و باز هم برای ایران، افتخار کسب کنیم. از خانواده و مربیانم تشکر می کنم چون همه آنها برایم زحمات زیادی کشیدند.انتهای پیام/

مطلب با عنوان جای یک نفر در جاکارتا خالی است/ برای حضور پرقدرت در پارالمپیک توکیو تمرین می کنم از وب سایت فارس نیوز farsnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان جای یک نفر در جاکارتا خالی است/ برای حضور پرقدرت در پارالمپیک توکیو تمرین می کنم از وب سایت فارس نیوز farsnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اخبار گوناگون