روی خط خبر

  • گردشگری
  • فوت و فن
  • نگاهی سریع به داخل بهترین فرودگاه دنیا، چانگی سنگاپور - مجله اینترنتی فوت و فن

موضوع: گردشگری منبع: فوت و فن
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان نگاهی سریع به داخل بهترین فرودگاه دنیا، چانگی سنگاپور - مجله اینترنتی فوت و فن از وب سایت فوت و فن footofan با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

نگاهی سریع به داخل بهترین فرودگاه دنیا، چانگی سنگاپور - مجله اینترنتی فوت و فن

برای ششمین سال پیاپی فرودگاه چانگی سنگاپور بهترین فرودگاه دنیا شده است. تعجبی هم ندارد، امکاناتی که این فرودگاه دارد مانند امکانات درون یک کاخ است! اسکای ترکس در سال ۲۰۱۸ هم آمار خود را منتشر کرد و بهترین فرودگاه های دنیا مشخص شدند. در این بین سنگاپور برای ششمین سال پیاپی جایگاه نخست را به دست […]

نوشته نگاهی سریع به داخل بهترین فرودگاه دنیا، چانگی سنگاپور اولین بار در مجله اینترنتی فوت و فن | Footofan.com. پدیدار شد.

برای ششمین سال پیاپی فرودگاه چانگی سنگاپور بهترین فرودگاه دنیا شده است. تعجبی هم ندارد، امکاناتی که این فرودگاه دارد مانند امکانات درون یک کاخ است!اسکای ترکس در سال ۲۰۱۸ هم آمار خود را منتشر کرد و بهترین فرودگاه های دنیا مشخص شدند. در این بین سنگاپور برای ششمین سال پیاپی جایگاه نخست را به دست آورده است. در حالی که در خیلی از نقاط دنیا فرودگاه هایی قدیمی و از مد افتاده با سیستم های قدیمی و خوراکی ها و غذاهای بد کیفیت یافت می شود، فرودگاه چانگی چیز دیگری است و یک سر و گردن از بقیه فرودگاه ها بالاتر است. اسکای ترکس از سال ۱۹۹۹ شروع به رتبه بندی فرودگاه ها کرده است. او برای این کار از مسافران بین المللی زیادی نظر خواهی کرد و در حدود ۵۵۰ فرودگاه را در سراسر دنیا مورد ارزیابی قرار داد. این ارزیابی های شامل بررسی پروازهای ورودی، پروازهای خروجی، حمل و نقل، فروشگاه ها، ایمنی و تعداد مسافران بود. خب حالا چرا فرودگاه چانگی بهترین فرودگاه دنیا است؟شاید به خاطر پشت بامش! جایی که می توانید در جکوزی ریلکس کنید و اوج گرفتن و نشستن هواپیماها را ببینید، یا به خاطر سالن نمایشش، یا ایستگاه ایکس باکس ۳۶۰ ای که دارد، یا به خاطر اثر هنری متحرکی که از نصب ۱۲۱۶ قطعه مس پولیش داده شده به شکل قطرات باران درست شده است و مسافران را غرق لذت می کند و یا به خاطر باغچه و باغ های فراوانی که دارد.فرودگاه چانگی گل ارکیده گونه مخصوص خود را پرورش می دهد. می توانید به گشت و گذار بر روی پشت بام بپردازید و از دیدن باغ گل آفتاب گردان یا باغ کاکتوس، که دارای بیش از ۱۰۰ گونه کاکتوس از آفریقا و آمریکا است، لذت ببرید.اگر طرفدار سر سبزی و دار و درخت نیستید هم می توانید سری به فروشگاه های فرودگاه بزنید و آنقدر خرید کنید که خسته شوید! در این فرودگاه مدرن فروشگاه های شیکی از برندهای معروف گوچی، لوئیس ویتون، سنت لوران و هرمس هم وجود دارد.اگر پاهاتان را از کفش دربیاورید می توانید از لذت یک ماساژ درست و حسابی پا در دستگاه های ماساژی که در تمام فرودگاه پیدا می شوند بهره مند شوید.بعد از این ها به غذا می رسیم. چندین و چند رستوران با غذاهای خوشمزه و لذیذ و ۶ سالن غذا خوری عظیم شامل سالنی که در درست کردن غذاهای خیابانی سنگاپور تخصص دارد خود، این فرودگاه را به مکانی برای تجربه کردن مزه های سنگاپور تبدیل می کند. سالن غذا خوری ژاپنی رامن، برنج و ساشیمی های بی نظیری ارائه می دهد که مستقیما با پرواز از ژاپن آورده می شوند! سالن غذاخوری بین المللی ۹ رستوران دارد که غذاهای تایلندی، ویتنامی، هندی و هنگ کنگی سرو می کنند.فرقی ندارد که فقط برای یک توقف کوتاه در این فرودگاه هستید یا به قصد گشت و گذار در آن آمده اید، به خودتان این شانس را بدهید که چند لحظه بیشتر در این فرودگاه بمانید و تمام امکانات و خدماتی که چانگی می تواند به شما بدهد را تجربه کنید تا یک تجربه فرودگاهی فراموش نشدنی داشته باشید. این فرودگاه به شما حس زنده بودن می دهد!در ادامه نگاهی به لیست ۱۰ فرودگاه برتر دنیا به انتخاب اسکای ترکس در سال ۲۰۱۸ می اندازیم:جایگاه اول: فرودگاه چانگی سنگاپورجایگاه دوم: فرودگاه اینچئون کره جنوبیجایگاه سوم: فرودگاه هاندا توکیوجایگاه چهارم: فرودگاه هنگ کنگجایگاه پنجم: فرودگاه دوحه قطرجایگاه ششم: فرودگاه مونیخجایگاه هفتم: فرودگاه چوبو سنترایرجایگاه هشتم: فرودگاه هیترو لندنجایگاه نهم: فرودگاه زوریخجایگاه دهم: فرودگاه فرانفورت

برچسب ها:

مطلب با عنوان نگاهی سریع به داخل بهترین فرودگاه دنیا، چانگی سنگاپور - مجله اینترنتی فوت و فن از وب سایت فوت و فن footofan با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان نگاهی سریع به داخل بهترین فرودگاه دنیا، چانگی سنگاپور - مجله اینترنتی فوت و فن از وب سایت فوت و فن footofan با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اخبار گوناگون