روی خط خبر

موضوع: بین الملل منبع: قانون
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان وکلای ترامپ پاسخ سوالات مولر را می‌دهند :: قانون از وب سایت قانون ghanoondaily با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

وکلای ترامپ پاسخ سوالات مولر را می‌دهند :: قانون

وکلای رئیس جمهوری آمریکا پاسخ پرسش های بازرس ویژه پرونده دخالت احتمالی روسیه در انتخابات ریاست جمهوری سال ۲۰۱۶ ایالات متحده را آماده می کنند.

قانون-وکلای رئیس جمهوری آمریکا پاسخ پرسش های بازرس ویژه پرونده دخالت احتمالی روسیه در انتخابات ریاست جمهوری سال ۲۰۱۶ ایالات متحده را آماده می کنند.به گزارش قانون به نقل از ایسنا، شبکه خبری سی ان ان به نقل از منابع مطلع گزارش داد، پس از چند ماه مذاکره میان رابرت مولر و تیم حقوقی دونالد ترامپ، سرانجام پیشرفتی حاصل شده و قرار است رئیس جمهوری آمریکا به پرسش های بازرس ویژه پاسخ دهد.رودی جولیانی، وکیل دونالد ترامپ ماه گذشته گفته بود که مولر قصد دارد پیرو یک سری سوال و جواب مکتوب از رئیس جمهوری، مصاحبه ای هم با وی داشته باشد اما این درخواست با مقاومت تیم حقوقی ترامپ روبه رو شده بود.خبرگزاری رویترز گزارش داد، بحث درباره مصاحبه هنوز به سرانجام نرسیده اما منابع مطلع به این خبرگزاری گفته اند که مولر پاسخ های مکتوب به پرسش هایش را خواهد پذیرفت؛ بدون این که از وکلای ترامپ درباره اقدامات بعدی تعهدی گرفته باشد.دو روز قبل از این گزارش، رودی جولیانی به رویترز گفته بود: ما موافق سوالات بعدی نیستیم؛ مادامی که سری اول سوالات پرسیده شود، جواب داده شود و یک نفر به ما توضیح دهد که چرا همین سوال و جواب ها کافی نیست.جولیانی سپس تصریح کرد که ترامپ مشتاق پاسخ به سوالات دراین باره است که آیا کمپین انتخاباتی او با مسکو در انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۱۶ تبانی کرده است یا نه. مولر اما در تحقیقات خود بر این مسأله نیز تمرکز دارد که آیا رئیس جمهوری آمریکا مانع انجام تحقیقات درباره پرونده روسیه شده است یا نه، که به گفته جولیانی، ترامپ نمی خواهد دراین باره با مولر مصاحبه کند.ترامپ در مصاحبه ای که سال گذشته با شبکه خبری ان بی سی انجام داد، تصمیم خود به اخراج جیمز کومی، رئیس وقت اف بی آی را مرتبط با پرونده تحقیقات درباره دخالت احتمالی روس ها در انتخابات عنوان کرد. در آن زمان کومی این پرونده را هدایت می کرد.نهادهای اطلاعاتی ایالات متحده به این نتیجه رسیده اند که روسیه با هدف پیروزی ترامپ بر هیلاری کلینتون در انتخابات ریاست جمهوری سال ۲۰۱۶ مداخله کرده است. مسکو این اتهام را نپذیرفته و ترامپ نیز اتهام تبانی با روسیه و جلوگیری از اجرای عدالت را رد کرده است.

برچسب ها:

مطلب با عنوان وکلای ترامپ پاسخ سوالات مولر را می‌دهند :: قانون از وب سایت قانون ghanoondaily با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان وکلای ترامپ پاسخ سوالات مولر را می‌دهند :: قانون از وب سایت قانون ghanoondaily با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اخبار گوناگون