روی خط خبر

  • ورزش
  • قانون
  • بررسی نواقص ورزشگاه آزادی در روز تمرین ملی قانون

موضوع: ورزش منبع: قانون
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان بررسی نواقص ورزشگاه آزادی در روز تمرین ملی قانون از وب سایت قانون ghanoondaily با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

بررسی نواقص ورزشگاه آزادی در روز تمرین ملی قانون

مسئولان ورزشگاه ازادی و شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشوراز نواقص ورزشگاه آزادی بازدید کردند.

قانون-مسئولان ورزشگاه ازادی و شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشوراز نواقص ورزشگاه آزادی بازدید کردند.به گزارش قانون به نقل از ایسنا، در هفته ای که گذشت فرهاد نیکوخصال مدیر ورزشگاه آزادی از هزینه 15 میلیاردی این ورزشگاه برای برگزاری فینال لیگ قهرمانان آسیا خبر داده بود و برای تامین این هزینه از وزارت ورزش و جوانان کمک خواسته بود که در این راستا شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور در خبری که روی پایگاه اطلاع رسانی وزارت ورزش و جوانان منتشر شد، اعلام کرد که این وزارتخانه هزینه های ورزشگاه آزادی را تقبل می کند.امروز (جمعه ) در حاشیه تمرین تیم ملی فوتبال ایران در زمین اصلی ورزشگاه آزادی، نیکوخصال مدیر ورزشگاه آزادی و کریمی از شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور در محل زمین اصلی ورزشگاه آزادی حاضر شدند و نواقص ورزشگاه را از نزدیک بازدید کردند.

مطلب با عنوان بررسی نواقص ورزشگاه آزادی در روز تمرین ملی قانون از وب سایت قانون ghanoondaily با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان بررسی نواقص ورزشگاه آزادی در روز تمرین ملی قانون از وب سایت قانون ghanoondaily با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اخبار گوناگون