روی خط خبر

موضوع: بورس،طلا و ارز،سرمایه گذاری منبع: ایران اکونومیست
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان لزوم کاهش پدیده دختران فراری از وب سایت ایران اکونومیست iraneconomist با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

لزوم کاهش پدیده دختران فراری

عضو شورای شهر تهران گفت: باید پدیده دختران فراری را کاهش دهیم نه اینکه اماکن مخصوص و گرمخانه ها را گسترش دهیم.ایران اکونومیست - به گزارش ایران اکونومیست، حسن خلیل آبادی عضو شورای شهر تهران در خصوص برنامه کمیسیون فرهنگی شهرداری برای گسترش خانه های امن و گرمخانه ها برای دختران فراری و بی سرپرست، گفت: با اینکه این موضوع وظیفه سازمان بهزیستی است، شهرداری اماکنی برای این امر احداث کرد که دختران با احکام قضایی و توسط پلیس معرفی شده و در این اماکن می مانند. وی با اشاره به مشکلات شهرداری در زمینه بودجه، گفت: برنامه ای برای گسترش این اماکن نداریم. خلیل آبادی خاطرنشان کرد: باید پدیده دختران فراری را کاهش دهیم نه اینکه اماکن مخصوص و گرمخانه ها را گسترش دهیم؛ این امر وظیفه بهزیستی است که باید با ارائه آموزش های لازم دختران فراری را حمایت و توانمند کند و سپس آنها را به یک زندگی معمول بازگرداند.

مطلب با عنوان لزوم کاهش پدیده دختران فراری از وب سایت ایران اکونومیست iraneconomist با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان لزوم کاهش پدیده دختران فراری از وب سایت ایران اکونومیست iraneconomist با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اخبار گوناگون