روی خط خبر

موضوع: اقتصاد منبع: ایران اکونومیست
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان عنوان بهترین بازیکن ماه لالیگا به «مسی» رسید از وب سایت ایران اکونومیست iraneconomist با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

عنوان بهترین بازیکن ماه لالیگا به «مسی» رسید

لیونل مسی فوق ستاره آرژانتینی باشگاه بارسلونا به عنوان بازیکن ماه سپتامبر لالیگا انتخاب شد.ایران اکونومیست - به گزارش ایران اکونومیست؛ تارنمای خبری «اسپورت» روز چهارشنبه نوشت: کاپیتان آرژانتینی آبی اناری پوشان به واسطه عملکرد فوق العاده خود، این جایزه را شنبه آینده و در بازی مقابل سویا دریافت خواهد کرد. سپتامبر را می توان به نوعی ماه مسی دانست؛ او در جریان 5 بازی 3 گل به ثمر رساند و 4 پاس گل به نام خود ثبت کرد و مهارت های فردی خود را بار دیگر به رخ همگان کشید. در واقع، عملکرد مسی در شروع فصل 2018 – 2019 لالیگا را می توان یکی از معدود نکات مثبت تیمی دانست که در سطح باشگاهی با مشکلات زیادی دست و پنجه نرم می کند. آبی اناری پوشان امیدوارند تا با درخشش ستاره خود، سویای صدرنشین را در نیوکمپ در هم بشکنند. شاگردان «ارنستو والورده» هم اکنون با 15 امتیاز از 8 بازی در جایگاه دوم جدول رده بندی لالیگا قرار دارند و با برتری مقابل سویا می توانند با 18 امتیاز خود را به صدر جدول برسانند.

برچسب ها:

مطلب با عنوان عنوان بهترین بازیکن ماه لالیگا به «مسی» رسید از وب سایت ایران اکونومیست iraneconomist با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان عنوان بهترین بازیکن ماه لالیگا به «مسی» رسید از وب سایت ایران اکونومیست iraneconomist با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اخبار گوناگون