روی خط خبر

موضوع: ورزش منبع: ایران اکونومیست
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان کرانچار: باید تعامل داشته باشیم از وب سایت ایران اکونومیست iraneconomist با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

کرانچار: باید تعامل داشته باشیم

سرمربی تیم فوتبال امید ایران حضور در تمرین باشگاه استقلال تهران را مطلوب توصیف کرد و گفت: باید با تمامی باشگاه ها، تعامل و همکاری داشته باشیم.ایران اکونومیست - به گزارش ایران اکونومیست؛ «زلاتکو کرانچار» عصر امروز (چهارشنبه) پس از حضور در تمرین تیم فوتبال استقلال تهران، اظهار داشت: دیدار با مربیان باشگاه ها یکی از بخش های مهم برنامه های کاری من است. وی افزود: قبلا در تمرین پرسپولیس حاضر شدم، امروز به تمرین استقلال رفتم و در ادامه طبق جدول زمان بندی در تمرین باشگاه های سپاهان، تراکتورسازی، ذوب آهن، پدیده، سایپا و پیکان و همچنین تیم های استان خوزستان حاضر می شوم تا با مربیان تمامی این باشگاه ها دیدار داشته باشم. سرمربی تیم ملی فوتبال امید، اظهار داشت: در این دیدار به «وینفرد شفر» سرمربی استقلال اعلام کردم که بازیکنان جوان با استعدادی در استقلال دارد. چهار بازیکن استقلال را اردوی تیم امید داشتیم که بسیار خوب تمرین کردند. وی افزود: جلسه خوبی با سرمربی استقلال داشتیم و در راه آماده سازی تیم امید می خواهیم همکاری و تعامل مناسبی بین ما و باشگاه ها برقرار باشد. تیم فوتبال امید ایران برای حضور در مسابقات مقدماتی المپیک 2020 توکیو آماده می شود.

مطلب با عنوان کرانچار: باید تعامل داشته باشیم از وب سایت ایران اکونومیست iraneconomist با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان کرانچار: باید تعامل داشته باشیم از وب سایت ایران اکونومیست iraneconomist با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اخبار گوناگون