روی خط خبر

موضوع: ورزش منبع: ایران اکونومیست
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان می‌خواهیم فصل زیبای پرسپولیس را کامل کنیم از وب سایت ایران اکونومیست iraneconomist با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

می‌خواهیم فصل زیبای پرسپولیس را کامل کنیم

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: به توان بازیکنانم اطمینان دارم. می خواهیم با برتری مقابل کاشیما و کسب عنوان قهرمانی آسیا، فصل زیبای خود را کامل کنیم.ایران اکونومیست - به گزارش ایران اکونومیست؛ «برانکو ایوانکوویچ» امروز (جمعه) در نشست خبری پیش از دیدار برابر کاشیما آنتلرز ژاپن، خاطرنشان کرد: این بزرگترین بازی است که در چند سال اخیر در تهران برگزار می شود. آزمایش بزرگی است و باید از تمام پتانسل پرسپولیس برای موفقیت استفاده کنیم.وی افزود: کاشیما شرایط بهتری دارد، اما تازه نیمه اول تمام شده است. این وضعیت را در مراحل قبلی هم داشتیم و خیلی با کیفیت مشکل را در دیدارهای مراحل حذفی برطرف کردیم.سرمربی سابق تیم ملی ایران با اطمینان از اینکه بازیکنانش 200 درصد تلاش خواهند کرد تا به هدف دست یابند، گفت: انتظار دارم فردا، شب ما باشد. هرچند سیامک نعمتی محروم و امید عالیشاه مصدوم است اما تنها از لحاظ تئوری ضعیف تر از حریف هستیم. شک ندارم که نفرات ما بهترین بازی خود را ارائه می کنند.وی خطاب به هواداران پرسپولیس عنوان کرد: از ابتدا خیلی محکم تیم را تشویق کنید. می دانیم امسال تا همینجا نتایج فوق العاده ای رقم زده ایم و همه می خواهیم فردا برنده شویم و این فصل زیبا را کامل کنیم.برانکو در مورد اختلاف ساعت ایران و ژاپن و زمان نامناسب بازی رفت گفت: اختلاف ساعت برای ما مشکل ساز بود و کار را سخت کرد که در نیمه دوم بازی رفت این مساله مشخص بود اما ژاپنی ها کار راحت تری برای سازگاری با اختلاف ساعت دارند.وی در پاسخ به این سوال که چه تدبیری برای کنترل حریف دارید؟ پاسخ داد: رسیدن به فینال احساس خوبی است. در نیمه نخست بازی رفت خیلی خوب شرایط را کنترل کردیم و فردا برای برد بازی خواهیم کرد. می خواهیم نمایش خوبی داشته باشیم و با کسب پیروزی به قهرمانی دست یابیم.برانکو در مورد احساس خوبی که بین اعضای تیمش و هواداران وجود دارد، توضیح داد: از داشتن بهترین هواداران دنیا لذت می برم. آنها خیلی مواقع نشان دادند که تیم برای آنان از همه چیز مهم تر است و ما برای شادی آنان تلاش می کنیم. بازیکنان لایق بیشترین تشویق و حمایت هستند، چراکه با تمام توان برای برد کار می کنند.وی با بیان اینکه کاشیما تیم خطرناکی است، ادامه داد: گل دوم آنان از روی شانس و اقبال به دست آمد که البته شانس جزئی از فوتبال است. تلاش می کنیم فردا به حریف بخت و شانس ندهیم. این در حالی است که ما در ژاپن در دقیقه سوم بهترین فرصت گلزنی را از دست دادیم.این مربی اهل کرواسی گفت: سعی می کنیم بهترین عملکرد خود را داشته باشیم و می دانیم که باید صبور باشیم. خیلی بازی ها را در دقایق پایانی بردیم و باید تا آخرین ثانیه تلاش کنیم که این مهمترین مساله است.وی افزود: ابتدای فصل اهدافمان را مشخص کردیم که برد در بیشترین بازی ها و کسب تعداد قهرمانی زیاد است. سوپرجام را گرفتیم و فردا دلمان می خواهد قهرمان آسیا شویم. حتی قهرمان لیگ و سپس حذفی هم مهم است.دیدار برگشت از مرحله نهایی لیگ قهرمانان آسیا از ساعت 18 و 30 دقیقه فردا (شنبه) بین تیم های پرسپولیس ایران و کاشیما آنتلرز ژاپن در ورزشگاه آزادی برگزار می شود.نماینده ژاپن در دیدار رفت به برتری 2 بر صفر دست یافته است.

مطلب با عنوان می‌خواهیم فصل زیبای پرسپولیس را کامل کنیم از وب سایت ایران اکونومیست iraneconomist با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان می‌خواهیم فصل زیبای پرسپولیس را کامل کنیم از وب سایت ایران اکونومیست iraneconomist با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اخبار گوناگون