روی خط خبر

موضوع: اقتصاد منبع: ایران اکونومیست
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان ایرانسل بسته‌های رومینگ ویژه برای جام ملت‌های آسیا 2019 معرفی کرد از وب سایت ایران اکونومیست iraneconomist با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

ایرانسل بسته‌های رومینگ ویژه برای جام ملت‌های آسیا 2019 معرفی کرد

به گزارش ایران اکونومیست به نقل از روابط عمومی ایرانسل؛ بسته های رومینگ ایرانسل برای جام ملت های آسیا ۲۰۱۹ در کشور امارات از ۱۵ دی تا ۱۵ بهمن ماه در دسترس اند و مشترکان می توانند از بسته های ۷۵ مگابایتی تا یک گیگابایتی هفتگی ارائه شده استفاده کنند.مشترکان ایرانسل برای استفاده از خدمات ویژه اینترنت، مکالمه و پیامک رومینگ در کشور امارات لازم است به شبکه اپراتور دو (DU: Emirates integrated Telecom) در این کشور متصل شوند.بسته های رومینگ ایرانسل برای جام ملت های آسیا ۲۰۱۹ از طریق نرم افزار کاربردی ایرانسل من و یا شماره گیری کد فعال سازی #۲*۳*۱۱۱۱* در دسترس قرار گرفته اند.علاوه براین ایرانسل برای مشترکان خود در بازه یک ماهه ۱۵دی تا ۱۵بهمن به مناسبت برگزاری مسابقات جام ملت های آسیا ۲۰۱۹ تعرفه مکالمه را نیز کاهش داده است. براین اساس مکالمه داخلی و مکالمه با ایران ۲۳۰۰ تومان و ارسال پیامک هزار تومان در نظر گرفته شده است. دریافت پیامک رایگان است.مشترکان ایرانسل در نظر داشته باشند پیش از خروج از ایران با شماره گیری کد دستوری #۱*۱۱۱۱* از سیم کارت خود و یا با استفاده از نرم افزار کاربردی ایرانسل من ، خدمات رومینگ خود را پیش از خروج از کشور فعال کنند.

مطلب با عنوان ایرانسل بسته‌های رومینگ ویژه برای جام ملت‌های آسیا 2019 معرفی کرد از وب سایت ایران اکونومیست iraneconomist با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان ایرانسل بسته‌های رومینگ ویژه برای جام ملت‌های آسیا 2019 معرفی کرد از وب سایت ایران اکونومیست iraneconomist با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اخبار گوناگون