روی خط خبر

موضوع: ورزش منبع: ایران اکونومیست
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان آیا کی روش به موفقیت امیدوار است؟ از وب سایت ایران اکونومیست iraneconomist با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

آیا کی روش به موفقیت امیدوار است؟

به گزارش ایران اکونومیست، محسن عبداللهیان نویسنده تنها کتاب زبان صورت ایران آمده است: مسیر شکستن طلسم ۳۴ ساله قهرمانی در آسیا توسط تیم ملی کشورمان از ساعت ۱۹:۳۰ امروز شروع خواهد شد و ایرانی های زیادی به این اتفاق امیدوار هستند.در این بین، هیچ فردی نظری دقیق تر از سرمربی تیم ملی درباره احتمال قهرمانی ایران، نخواهد داشت. در ادامه می خواهیم بر اساس عکس رسمی که کی روش در مقابل دوربین AFC گرفته است، تحلیلی از زبان بدن و صورت او داشته باشیم و آن را با ماندگارترین عکس او در زمان قرعه کشی جام جهانی ۲۰۱۸ مقایسه کنیم.«کی روش» احساس گراستهمان طور که در تصویر پایین می بینید، یک طرف بدن «کی روش» بالاتر از سمت دیگر اوست. هم انگشت های دست سمت چپش منقبض تر و جمع تر است و هم شانه اش بالاتر است. با توجه به این که این قسمت بالاتر، قسمت چپ اوست، یعنی نیمه سمت راست مغز او درگیر است یعنی نیمه احساسی اش. «کی روش» به طور کلی آدم احساس گراست. انسان های احساس گرا با منطق شان فکر می کنند و در نهایت با احساس شان تصمیم نهایی را خواهند گرفت. آن ها با منطق شان گزینه هایی را برای تصمیم گیری مشخص می کنند و در نهایت، آن چه را که حس شان یا ناخودآگاه شان به آن ها دیکته می کند انتخاب و سپس تصمیم گیری می کنند.او نگران مسائل غیرقابل پیش بینی استبه نظر می رسد که کی روش هم اکنون درگیر یک سری مسائل احساسی است. مسائلی که برای او غیر قابل پیش بینی است و با منطق نتوانسته است درباره آن ها به نتیجه درست و قابل قبولی برسد. او این روز ها نگران آن هاست. جنس نگرانی های امروز کی روش مانند لحظاتی است که قبل از قرعه کشی جام جهانی (تصویر بالا سمت چپ) نمی دانست قرار است در چه گروهی قرار بگیرد.شادی این روزهایش حقیقی استیک نکته مهم این است که این اضطراب به هیچ وجه نشان دهنده ناامیدی در صورت او نیست. آن چه در صورت او می بینیم، یک شادی حقیقی است که نشان دهنده امید زیاد او به آینده است. با توجه به نشانه هایی که در صورت سرمربی تیم ملی دیده می شود، او روی موفقیت در این مسابقات بسیار بیشتر از جام جهانی حساب باز کرده، اما اگر اظهارنظری درباره قهرمانی نمی کند بر اساس تجربه های زیادی است که در مربیگری داشته و نمی خواهد توقع در بین مردم ایجاد کند.امیدواری اش بیشتر از جام جهانی استبا مقایسه دو عکس کی روش، قبل از جام جهانی ۲۰۱۸ و قبل از شروع جام ملت های آسیا باید به شما بگوییم که اضطراب هایش سر جایش هست، عصبی هست، اما به شدت امیدوارتر است. لبخند کی روش در عکس مربوط به جام جهانی فقط در دو طرف دهانش دیده می شد و خبری از آن در دور چشم هایش نبود بنابراین لبخندی مودبانه بود که کی روش نتوانست دروغین بودن آن را پنهان کند؛ بنابراین آن زمان هیچ شادی حقیقی در صورتش مشخص نبود، اما در عکس جدید، شادی به دور چشم هایش منتقل شده که یک شادی حقیقی محسوب می شود که منشأ آن امیدواری او به آینده است. باید ادعا کرد که او برای این مسابقات خیلی احساس بهتری دارد و ظاهرا برنامه ریزی های بهتری داشته است.

برچسب ها:

مطلب با عنوان آیا کی روش به موفقیت امیدوار است؟ از وب سایت ایران اکونومیست iraneconomist با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان آیا کی روش به موفقیت امیدوار است؟ از وب سایت ایران اکونومیست iraneconomist با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اخبار گوناگون