روی خط خبر

موضوع: چند رسانه ای منبع: ایسنا
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان ویدئو / عزاداری سنتی روستایی در کهگیلویه و بویراحمد از وب سایت ایسنا isna با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

ویدئو / عزاداری سنتی روستایی در کهگیلویه و بویراحمد

عزاداری سنتیِ ظهر عاشورا در روستای «موشمی سفلی» از توابع شهرستان بویراحمد تنها مختص مردان روستا نیست و زنان نیز در گروه های منظم سینه زنی به عزاداری برای اباعبدالله الحسین (ع) می پردازند. در این روستا تمام خانواده ها در پخت غذا برای ناهار عزاداران حسینی مشارکت می کنند؛ همانطور که در جریان عزداری نیز تقریباً همۀ آنها به میان می آیند و به سوگ می نشینند.

عزاداری سنتیِ ظهر عاشورا در روستای «موشمی سفلی» از توابع شهرستان بویراحمد تنها مختص مردان روستا نیست و زنان نیز در گروه های منظم سینه زنی به عزاداری برای اباعبدالله الحسین (ع) می پردازند. در این روستا تمام خانواده ها در پخت غذا برای ناهار عزاداران حسینی مشارکت می کنند؛ همانطور که در جریان عزداری نیز تقریباً همۀ آنها به میان می آیند و به سوگ می نشینند. دریافت 54 MBتصویربردار: عیسی فتحی / تدوینگر: حسین هرمزی

مطلب با عنوان ویدئو / عزاداری سنتی روستایی در کهگیلویه و بویراحمد از وب سایت ایسنا isna با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان ویدئو / عزاداری سنتی روستایی در کهگیلویه و بویراحمد از وب سایت ایسنا isna با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اخبار گوناگون