روی خط خبر

موضوع: چند رسانه ای منبع: ایسنا
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان ویدئو / نظرات شنیدنی گردشگران خارجی درباره «ایران» از وب سایت ایسنا isna با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

ویدئو / نظرات شنیدنی گردشگران خارجی درباره «ایران»

ایران، شاید برای بسیاری از مردم جهان، کشوری ناشناخته بشمار آید، اما برای توریست هایی که به این کشور سفر کرده اند تا چه اندازه و چگونه شناخته شده است؟ گردشگران خارجی پس از سفر به ایران درباره این کشور چگونه فکر می کنند و ایران در خاطراتِ سفرِ گردشگران خارجی، زشت است یا زیبا؟ این ویدئو گوشه ای از جلوه کشورمان «ایران» را در اذهان گردشگران خارجی نشان می دهد. ۲۷ سپتامبر مقارن با پنجم شهریور، روز جهانی گردشگری است.

ایران، شاید برای بسیاری از مردم جهان، کشوری ناشناخته بشمار آید، اما برای توریست هایی که به این کشور سفر کرده اند تا چه اندازه و چگونه شناخته شده است؟ گردشگران خارجی پس از سفر به ایران درباره این کشور چگونه فکر می کنند و ایران در خاطراتِ سفرِ گردشگران خارجی، زشت است یا زیبا؟ این ویدئو گوشه ای از جلوه کشورمان «ایران» را در اذهان گردشگران خارجی نشان می دهد. ۲۷ سپتامبر مقارن با پنجم شهریور، روز جهانی گردشگری است. دریافت 123 MBمترجم و تدوینگر: آرام توکلی

مطلب با عنوان ویدئو / نظرات شنیدنی گردشگران خارجی درباره «ایران» از وب سایت ایسنا isna با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان ویدئو / نظرات شنیدنی گردشگران خارجی درباره «ایران» از وب سایت ایسنا isna با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اخبار گوناگون