روی خط خبر

موضوع: چند رسانه ای منبع: ایسنا
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان ویدئو / موسیقی فیلم؛ «هوگو» از وب سایت ایسنا isna با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

ویدئو / موسیقی فیلم؛ «هوگو»

فیلم «هوگو» بر اساس یک داستان ماجراجویانه و درام توسط «مارتین اسکورسیزی» به صورت سه بعدی در سال ۲۰۱۱ ساخته شد و در جریان یک داستان خیالی، به ابتکارات «جرج ملی یس» در خلق جلوه های ویژه بصری در سینمای ابتدای قرن بیستم ادای احترام می کند. موسیقی این اثر را «هاوارد شور» ساخت؛ آهنگساز کانادایی که جوایز مختلفی نظیر اسکار و گلدن گلوب و گرمی را در کارنامه دارد. هاوارد شور تاکنون موسیقی فیلم های مشهوری همچون «هوانورد»، «هفت»، «سکوت بره ها»، «دارودسته نیویورکی» و «ارباب حلقه ها» را ساخته است.

فیلم «هوگو» بر اساس یک داستان ماجراجویانه و درام توسط «مارتین اسکورسیزی» به صورت سه بعدی در سال ۲۰۱۱ ساخته شد و در جریان یک داستان خیالی، به ابتکارات «جرج ملی یس» در خلق جلوه های ویژه بصری در سینمای ابتدای قرن بیستم ادای احترام می کند. موسیقی این اثر را «هاوارد شور» ساخت؛ آهنگساز کانادایی که جوایز مختلفی نظیر اسکار و گلدن گلوب و گرمی را در کارنامه دارد. هاوارد شور تاکنون موسیقی فیلم های مشهوری همچون «هوانورد»، «هفت»، «سکوت بره ها»، «دارودسته نیویورکی» و «ارباب حلقه ها» را ساخته است. دریافت 60 MBتدوینگر: جواد علیزاده

مطلب با عنوان ویدئو / موسیقی فیلم؛ «هوگو» از وب سایت ایسنا isna با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان ویدئو / موسیقی فیلم؛ «هوگو» از وب سایت ایسنا isna با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اخبار گوناگون