روی خط خبر

موضوع: فناوری اطلاعات منبع: ایسنا
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان محتوای توهین‌آمیز اینستاگرام هوشمندانه حذف می‌شود از وب سایت ایسنا isna با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

محتوای توهین‌آمیز اینستاگرام هوشمندانه حذف می‌شود

اینستاگرام به تازگی اعلام کرده که با بهره گیری از هوش مصنوعی می خواهد محتوای خشونت آمیز و توهین آمیز را از تصاویر و نظرات کاربران حذف کند.

اینستاگرام به تازگی اعلام کرده که با بهره گیری از هوش مصنوعی می خواهد محتوای خشونت آمیز و توهین آمیز را از تصاویر و نظرات کاربران حذف کند.به گزارش ایسنا، به نقل از وب سایت The Verge، با توجه به محبوبیت گسترده اینستاگرام و استقبال کاربران از این شبکه اجتماعی، گاهی خیل عظیمی از منتقدان و کارشناسان از رشد صعودی و مخرب محتوای توهین آمیز در تصاویر و ویدیوهای به اشتراک گذاشته شده و هم چنین نظرات و کامنت های مخاطبان در فضای مجازی به گوش می رسد که همگی موجب شده است اینستاگرام به فکر یک چاره بیفتد. این شبکه اجتماعی به منظور جلوگیری از انتشار محتوای خشونت آمیز و توهین آمیز در پلت فرم خود، حالا اعلام کرده است که از فناوری های نوین هم چون یادگیری ماشینی و هوش مصنوعی بهره برده است تا بتواند به صورت کاملا خودکار و هوشمندانه تمامی تصاویر و نظراتی را که دارای محتوای نامناسب و خلاف قوانین و مقررات اینستاگرام است، تشخیص داده و در صورت لزوم آن ها را حذف کند. فیس بوک، شرکت مادر اینستاگرام، نیز در ماه اخیر اعلام کرده بود که اقدامات جدی و تصمیماتی را درباره مبارزه با محتوای نامناسب و توهین آمیز اتخاذ کرده است و حالا به نظر می رسد که اینستاگرام نیز به پیروی از فیس بوک، قصد چنین اقدام مشابهی را دارد. انتهای پیام

مطلب با عنوان محتوای توهین‌آمیز اینستاگرام هوشمندانه حذف می‌شود از وب سایت ایسنا isna با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان محتوای توهین‌آمیز اینستاگرام هوشمندانه حذف می‌شود از وب سایت ایسنا isna با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اخبار گوناگون