روی خط خبر

  • ورزش
  • ایسنا
  • دالیچ: رسانه‌های انگلیسی در جام جهانی به کرواسی احترام نگذاشتند

موضوع: ورزش منبع: ایسنا
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان دالیچ: رسانه‌های انگلیسی در جام جهانی به کرواسی احترام نگذاشتند از وب سایت ایسنا isna با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

دالیچ: رسانه‌های انگلیسی در جام جهانی به کرواسی احترام نگذاشتند

سرمربی تیم ملی فوتبال کرواسی بیان کرد رسانه های انگلیسی در جام جهانی به تیم او بی احترامی کردند.

سرمربی تیم ملی فوتبال کرواسی بیان کرد رسانه های انگلیسی در جام جهانی به تیم او بی احترامی کردند. به گزارش ایسنا و به نقل از بی بی سی اسپورت، تیم ملی فوتبال کرواسی امشب (جمعه) در ادامه رقابت های لیگ اروپا برابر انگلیس به میدان خواهد رفت. این دیدار یادآور تقابل دو تیم در نیمه نهایی جام جهانی بود جایی که کروات ها موفق شدند انگلیس را شکست دهند و به دیدار نهایی برسند.زلاتکو دالیچ که تیم او در بازی قبل برابر اسپانیا شکست سنگینی متحمل شد درباره بازی با انگلیس و شباهت های این دیدار با دیدار دو تیم در جام جهانی ۲۰۱۸ گفت: انگلیسی ها وقتی با ما بازی داشتند خیلی از صعود به دیدار نهایی مطمئن بودند و خودشان را در فینال می دیدند و رسانه های آنها نیز به ما بی احترامی کرد. در حالی که در نیمه نهایی جام جهانی بودیم. ما نشان دادیم تیم قدرتمندی هستیم و توانستیم از این مسئله به عنوان مسئله انگیزشی برای خودمان استفاده کنیم و به برتری برسیم. هم احترام در فوتبال خیلی مهم است و هم اینکه به خودتان باور داشته باشید.بعد از انتقادهایی که یورگن کلوپ از تورنمت لیگ ملت های اروپا داشت و آن را بی معنی ترین تورنمت دنیا دانست، دالیچ نیز به صف منتقدان این رقابت پیوست و گفت: البته بازی های لیگ ملت های اروپا ایده بدی نیست ولی زمان نامناسبی دارد. اینکه رقابت ها بعد از جام جهانی بدون وقفه کافی برای استراحت باشد خیلی بد است. بازیکنان خسته هستند و شروع این رقابت ها بعد از جام جهانی اقدام درستی نبود. بازیکنان که ربات نیستند. آنها نیاز به حداقل یک ماه استراحت کامل داشتند تا بتوانند بار دیگر به شرایط خوب برگردند و با توجه به حضور در تیم های باشگاهی، باید زمان بیشتری برای استراحت بازیکنان در نظر گرفته می شد.انتهای پیام

مطلب با عنوان دالیچ: رسانه‌های انگلیسی در جام جهانی به کرواسی احترام نگذاشتند از وب سایت ایسنا isna با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان دالیچ: رسانه‌های انگلیسی در جام جهانی به کرواسی احترام نگذاشتند از وب سایت ایسنا isna با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اخبار گوناگون