روی خط خبر

موضوع: چند رسانه ای منبع: ایسنا
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان ویدئو / کیفیت خوابتان را با این انگشتر بالا ببرید از وب سایت ایسنا isna با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

ویدئو / کیفیت خوابتان را با این انگشتر بالا ببرید

شرکت sleepon اخیراً دستگاهی برای نظارت بر کیفیت خواب شبانه ارائه کرده است. این دستگاه می تواند اطلاعات مفیدی از مراحل خواب، ضربان قلب، شاخص های اختلال تنفس، حرکات بدن و کمبود خواب به کاربرد ارائه دهد. تمام داده ها از انگشت کاربر که دارای مویرگ های فراوان است، جمع آوری می شود. این دستگاه، کوچک و بسیار سبک است، به طوری که کاربر می تواند به راحتی آن را بر روی هر انگشت خود قرار دهد.

شرکت sleepon اخیراً دستگاهی برای نظارت بر کیفیت خواب شبانه ارائه کرده است. این دستگاه می تواند اطلاعات مفیدی از مراحل خواب، ضربان قلب، شاخص های اختلال تنفس، حرکات بدن و کمبود خواب به کاربرد ارائه دهد. تمام داده ها از انگشت کاربر که دارای مویرگ های فراوان است، جمع آوری می شود. این دستگاه، کوچک و بسیار سبک است، به طوری که کاربر می تواند به راحتی آن را بر روی هر انگشت خود قرار دهد. دریافت 18 MBتدوینگر: جواد علیزاده / مترجم: پرستو توکلی

مطلب با عنوان ویدئو / کیفیت خوابتان را با این انگشتر بالا ببرید از وب سایت ایسنا isna با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان ویدئو / کیفیت خوابتان را با این انگشتر بالا ببرید از وب سایت ایسنا isna با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اخبار گوناگون