روی خط خبر

موضوع: چند رسانه ای منبع: ایسنا
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان ویدئو / موسیقی فیلم؛ «پاپیون» از وب سایت ایسنا isna با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

ویدئو / موسیقی فیلم؛ «پاپیون»

«پاپیون» بر اساس داستان واقعی یک زندانی و تلاش های فراوان او برای آزادی، توسط «فرانکلین جی. شافنر» ساخته شد. بازیگران مشهوری همچون «استیو مک کوئین» و «داستین هافمن» بازی های ماندگار و تحسین برانگیزی در این فیلم ارائه دادند. در کنار عوامل مختلف، موسیقی این فیلم که توسط «جری گلدسمیت» ساخته و نامزد اسکار شد نیز تأثیر شگرفی بر ماندگاری این فیلم داشته است. گلدسمیت که در سال ۱۹۲۹ در آمریکا متولد شد، تا روزهای پایانی عمرش یعنی تا سال ۲۰۰۴ برای ده ها اثر سینمایی و تلویزیونی آهنگسازی کرد.

«پاپیون» بر اساس داستان واقعی یک زندانی و تلاش های فراوان او برای آزادی، توسط «فرانکلین جی. شافنر» ساخته شد. بازیگران مشهوری همچون «استیو مک کوئین» و «داستین هافمن» بازی های ماندگار و تحسین برانگیزی در این فیلم ارائه دادند. در کنار عوامل مختلف، موسیقی این فیلم که توسط «جری گلدسمیت» ساخته و نامزد اسکار شد نیز تأثیر شگرفی بر ماندگاری این فیلم داشته است. گلدسمیت که در سال ۱۹۲۹ در آمریکا متولد شد، تا روزهای پایانی عمرش یعنی تا سال ۲۰۰۴ برای ده ها اثر سینمایی و تلویزیونی آهنگسازی کرد. دریافت 59 MBتدوینگر: جواد علیزاده

مطلب با عنوان ویدئو / موسیقی فیلم؛ «پاپیون» از وب سایت ایسنا isna با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان ویدئو / موسیقی فیلم؛ «پاپیون» از وب سایت ایسنا isna با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اخبار گوناگون