روی خط خبر

موضوع: چند رسانه ای منبع: ایسنا
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان ویدئو / آخرین «خانه پوشالی»، بدون بازیگر جنجالی از وب سایت ایسنا isna با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

ویدئو / آخرین «خانه پوشالی»، بدون بازیگر جنجالی

پخش آخرین فصل از سریال «خانه پوشالی» بدون حضور بازیگر اصلی آن «کوین اسپیسی» از جمعه ۲ نوامبر (۱۱ آبان) آغاز می شود. سال گذشته در پی انتشار اخبار رسوایی جنسی کوین اسپیسی، شرکت های نت فلیکس و مدیا رایتز کپیتال اعلام کردند این سریال در فصل ۶ به پایان خواهد رسید. با این حال تولیدکنندگان «خانه پوشالی» گفتند که تصمیم توقف تولید از ماه ها پیش گرفته شده و ربطی به رسوایی اخلاقی بازیگر اصلی آن ندارد. در آخرین فصل از سریال «خانه پوشالی» شخصیت «کلر آندروود» با بازیگری «رابین رایت»، ریاست جمهوری آمریکا را بر عهده می گیرد.

پخش آخرین فصل از سریال «خانه پوشالی» بدون حضور بازیگر اصلی آن «کوین اسپیسی» از جمعه ۲ نوامبر (۱۱ آبان) آغاز می شود. سال گذشته در پی انتشار اخبار رسوایی جنسی کوین اسپیسی، شرکت های نت فلیکس و مدیا رایتز کپیتال اعلام کردند این سریال در فصل ۶ به پایان خواهد رسید. با این حال تولیدکنندگان «خانه پوشالی» گفتند که تصمیم توقف تولید از ماه ها پیش گرفته شده و ربطی به رسوایی اخلاقی بازیگر اصلی آن ندارد. در آخرین فصل از سریال «خانه پوشالی» شخصیت «کلر آندروود» با بازیگری «رابین رایت»، ریاست جمهوری آمریکا را بر عهده می گیرد. دریافت 15 MBتدوینگر: الناز کبریایی

مطلب با عنوان ویدئو / آخرین «خانه پوشالی»، بدون بازیگر جنجالی از وب سایت ایسنا isna با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان ویدئو / آخرین «خانه پوشالی»، بدون بازیگر جنجالی از وب سایت ایسنا isna با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اخبار گوناگون