روی خط خبر

موضوع: چند رسانه ای منبع: ایسنا
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان ویدئو / تماشای دیدار پرسپولیس در دو مدرسه مشهد از وب سایت ایسنا isna با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

ویدئو / تماشای دیدار پرسپولیس در دو مدرسه مشهد

دیدار رفت فوتبال فینال لیگ قهرمانان آسیا بین دو تیم کاشیما آنتلرز و پرسپولیس تهران، در زمین حریف ژاپنی برگزار شد. از چند روز قبل برخی هواداران سرخ پوشان پایتخت درخواست کرده بودند دولت این روز را تعطیل اعلام کند تا با خیال راحت از تلویزیون این بازی حساس را تماشا کنند؛ درخواستی که با آن موافقت نشد اما در بسیاری از مدارس کشور، زمینه پخش این دیدار برای دانش آموزان فراهم شد. مدرسه پسرانه مصلی نژاد و مدرسه دخترانه شاهد وارثان در مشهد از جمله مدارسی بودند که شانس تماشای دسته جمعی این دیدار را برای دانش آمورانشان فراهم کردند.

دیدار رفت فوتبال فینال لیگ قهرمانان آسیا بین دو تیم کاشیما آنتلرز و پرسپولیس تهران، در زمین حریف ژاپنی برگزار شد. از چند روز قبل برخی هواداران سرخ پوشان پایتخت درخواست کرده بودند دولت این روز را تعطیل اعلام کند تا با خیال راحت از تلویزیون این بازی حساس را تماشا کنند؛ درخواستی که با آن موافقت نشد اما در بسیاری از مدارس کشور، زمینه پخش این دیدار برای دانش آموزان فراهم شد. مدرسه پسرانه مصلی نژاد و مدرسه دخترانه شاهد وارثان در مشهد از جمله مدارسی بودند که شانس تماشای دسته جمعی این دیدار را برای دانش آمورانشان فراهم کردند. دریافت 21 MBتصویربردار: محمد آل رسول، محدثه زارع / تدوینگر: الناز کبریایی

مطلب با عنوان ویدئو / تماشای دیدار پرسپولیس در دو مدرسه مشهد از وب سایت ایسنا isna با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان ویدئو / تماشای دیدار پرسپولیس در دو مدرسه مشهد از وب سایت ایسنا isna با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اخبار گوناگون