روی خط خبر

موضوع: چند رسانه ای منبع: ایسنا
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان ویدئو / شور و حال متفاوتِ تماشای دسته‌جمعی فوتبال از وب سایت ایسنا isna با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

ویدئو / شور و حال متفاوتِ تماشای دسته‌جمعی فوتبال

تماشای دسته جمعی فوتبال همیشه حال و هوای خاصی دارد. این بار تماشای دیدار رفت فینال لیگ قهرمانان آسیا بین دو تیم پرسپولیس و کاشیما آنتلرز ژاپن در دبیرستان ماندگار البرز تهران شور و حال متفاوتی داشت؛ هم از این جهت هواداران نوجوان قرمزپوشان پایتخت در کنار اولیاء مدرسه تیم محبوبشان را تشویق می کردند و هم از این بابت که کُری خوانی طرفداران استقلال و پرسپولیس تا لحظه پایان این بازی جریان داشت.

تماشای دسته جمعی فوتبال همیشه حال و هوای خاصی دارد. این بار تماشای دیدار رفت فینال لیگ قهرمانان آسیا بین دو تیم پرسپولیس و کاشیما آنتلرز ژاپن در دبیرستان ماندگار البرز تهران شور و حال متفاوتی داشت؛ هم از این جهت هواداران نوجوان قرمزپوشان پایتخت در کنار اولیاء مدرسه تیم محبوبشان را تشویق می کردند و هم از این بابت که کُری خوانی طرفداران استقلال و پرسپولیس تا لحظه پایان این بازی جریان داشت. دریافت 118 MBتصویربردار و تدوینگر: نوید مرسلی

مطلب با عنوان ویدئو / شور و حال متفاوتِ تماشای دسته‌جمعی فوتبال از وب سایت ایسنا isna با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان ویدئو / شور و حال متفاوتِ تماشای دسته‌جمعی فوتبال از وب سایت ایسنا isna با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اخبار گوناگون