روی خط خبر

موضوع: فرهنگ و هنر منبع: ایسنا
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان جدیدترین حکم صادره در جشنواره‌ی تئاتر دانشگاهی از وب سایت ایسنا isna با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

جدیدترین حکم صادره در جشنواره‌ی تئاتر دانشگاهی

دبیر بیست و دومین جشنواره بین المللی تئاتر دانشگاهی با صدور حکمی معاون اجرایی این دوره از جشنواره را منصوب کرد.

دبیر بیست و دومین جشنواره بین المللی تئاتر دانشگاهی با صدور حکمی معاون اجرایی این دوره از جشنواره را منصوب کرد.به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی بیست و دومین جشنواره بین المللی تئاتر دانشگاهی، امین مختاری دبیر بیست و دومین جشنواره بین المللی تئاتر دانشگاهی با صدور حکمی سینا نصراللهی را به عنوان معاون اجرایی این دوره منصوب کرد.در متن حکم مختاری به نصراللهی آمده است:« نظر به شایستگی، تعهد و تجربه های ارزشمند جنابعالی در حوزه تئاتر، به موجب این حکم به عنوان معاون اجرایی بیست و دومین جشنواره بین المللی تئاتر دانشگاهی ایران منصوب می شوید. انتظار می رود همکاری و تعامل با نمایندگان تشکل های دانشجویی فعال در عرصه تئاتر و همچنین بهره مندی از نظر اساتید و پیشکسوتان این حوزه، در اولویت امور قرار گیرد تا با بهره مندی از خرد جمعی زمینه لازم برای ارتقاء و اعتلای تئاتر دانشگاهی فراهم شود.امید است در سایه ایزد منان با همدلی و همراهی دیگر اعضای دبیرخانه و بهره گیری از تمامی ظرفیت های موجود، در انجام وظایف محوله موفق باشید.»سینا نصرالهی دانش آموخته رشته کارگردانی از دانشگاه هنر تهران است. وی عضو هیات انتخاب آثار صحنه ای و خیابانی دومین جشنواره ملی فانوس بوده و فعالیت مستمر در زمینه بازیگری و کارگردانی داشته است. کسب جوایز متعدد از جشنواره های دانشگاهی و سراسری از جمله فعالیت های این هنرمند است.بیست و دومین جشنواره بین المللی تئاتر دانشگاهی ایران به دبیری امین مختاری پنجم تا چهاردهم اردیبهشت ماه سال 1398 به همت اداره کل فرهنگی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در بخش های مختلف الف: مناطق «تئاتر صحنه» و ب: سراسری و بین المللی «تئاتر صحنه»، «تجربه های اجرا»، «نمایشنامه نویسی (جایزه استاد اکبررادی)، «پژوهش (جایزه دکتر فرهاد ناظر زاده کرمانی)»، «ترجمه نمایشنامه»، «عکس، پوستر و تیزر»، «غیر رقابتی»، «کارگاه ها و درس گفتارها»، «مدرسان»، «جشنواره جشنواره ها» و «پایان نامه های برگزیده» ویژه دانشجویان و فارغ التحصیلان برگزار خواهد شد. بخش تئاتر صحنه مناطق نیز نیمه اول اسفند ماه سال 1397 میزبان هنرمندان فعال عرصه تئاتر دانشگاهی خواهد بود.انتهای پیام

مطلب با عنوان جدیدترین حکم صادره در جشنواره‌ی تئاتر دانشگاهی از وب سایت ایسنا isna با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان جدیدترین حکم صادره در جشنواره‌ی تئاتر دانشگاهی از وب سایت ایسنا isna با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اخبار گوناگون