روی خط خبر

  • ورزش
  • ایسنا
  • تمجید دیدیه دشان از دو ستاره فرانسوی هفته‌های اخیر

موضوع: ورزش منبع: ایسنا
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان تمجید دیدیه دشان از دو ستاره فرانسوی هفته‌های اخیر از وب سایت ایسنا isna با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

تمجید دیدیه دشان از دو ستاره فرانسوی هفته‌های اخیر

سرمربی تیم ملی فرانسه از دو بازیکنی که در هفته های اخیر نمایش خوبی داشتند تمجید کرد.

سرمربی تیم ملی فرانسه از دو بازیکنی که در هفته های اخیر نمایش خوبی داشتند تمجید کرد.به گزارش ایسنا و به نقل از اکیپ، آنتونی مارسیال و کیلیان ام باپه دو بازیکن فرانسوی در هفته های اخیر عملکرد بسیار خوبی برای تیم های باشگاهی خود داشتند و همین امر باعث تمجید دیدیه دشان از این دو بازیکن شده است.دشان ابتدا درباره وضعیت کیلیان امباپه ستاره ۱۰ ساله تیم پاری سن ژرمن گفت: ام باپه قادر به انجام کارهای فوق العاده ای است. فقط کافی است نگاهی به آمار خوب او در تیم باشگاهی و همینطور تیم ملی داشته باشید. او یک گلزن خوب است و خوشحالیم که چنین بازیکن را در ترکیب خود داریم.ام باپه جوان موفق شده است در این فصل برای پاریس ۱۳ گل به ثمر برساند و ۶ پاس گل نیز در ۱۲ بازی ثبت کرده است که آماری جالب توجه محسوب می شود. او بازکین خوب و جوانی است که در مسیر درست حرکت می کند و از شرایط خیلی خوبی نیز بهره مند است. تیم ملی فوتبال فرانسه باید هفته آینده ابتدا در لیگ ملت های اروپا برابر هلند به میدان برود و یک هفته بعد در دیداری دوستانه به مصاف تیم ملی اروگوئه خواهد رفت.همچنین آنتونی مارسیال نیز در هفته های اخیر عملکرد بسیار خوبی برای تیمش داشته است. این بازیکن که جام جهانی را از دست داد بار دیگر به تیم ملی فرانسه دعوت شد. مارسیال در ۶ دیدار اخیر خود برای منچستریونایتد موفق شده است ۵ گل به ثمر برساند.سرمربی تیم قهرمان جهان درباره وضعیت مارسیال نیز گفت: آنتونی مدت ها بوده است که در ترکیب فرانسه حضور داشته او روزهای خوب و بدی را در تیم باشگاهی و هم در تیم ملی تجربه کرده است. او الان شرایطی در تیم باشگاهی خود دارد که ما دوست داریم همیشه داشته باشد و بتواند در تیم ملی حضور داشته باشد.انتهای پیام

مطلب با عنوان تمجید دیدیه دشان از دو ستاره فرانسوی هفته‌های اخیر از وب سایت ایسنا isna با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان تمجید دیدیه دشان از دو ستاره فرانسوی هفته‌های اخیر از وب سایت ایسنا isna با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اخبار گوناگون