روی خط خبر

موضوع: چند رسانه ای منبع: ایسنا
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان ویدئو / آثارش را همه می‌شناسند، خودش را هیچکس از وب سایت ایسنا isna با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

ویدئو / آثارش را همه می‌شناسند، خودش را هیچکس

«یان ژِن فا» هرگز ستاره فیلمی را ملاقات نکرده اما نقاشی های بسیاری برای فیلم های سینمایی کشیده که حتی برخی از آنها را به خاطر نمی آورد. او یک هنرمند ۶۶ ساله است که نزدیک به ۴۸ سال پیش از تئاتر چین مِن در قدیمی ترین شهر تایوان آغاز به کار کرد. امروز، تئاتر چین مِن تنها تئاتر تایوان است که یادآور استفاده از پوسترهای سینمایی است که با هنر دست به تصویر درآمده اند.

«یان ژِن فا» هرگز ستاره فیلمی را ملاقات نکرده اما نقاشی های بسیاری برای فیلم های سینمایی کشیده که حتی برخی از آنها را به خاطر نمی آورد. او یک هنرمند ۶۶ ساله است که نزدیک به ۴۸ سال پیش از تئاتر چین مِن در قدیمی ترین شهر تایوان آغاز به کار کرد. امروز، تئاتر چین مِن تنها تئاتر تایوان است که یادآور استفاده از پوسترهای سینمایی است که با هنر دست به تصویر درآمده اند. دریافت 60 MBمترجم، تدوینگر و گوینده: آرام توکلی

مطلب با عنوان ویدئو / آثارش را همه می‌شناسند، خودش را هیچکس از وب سایت ایسنا isna با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان ویدئو / آثارش را همه می‌شناسند، خودش را هیچکس از وب سایت ایسنا isna با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اخبار گوناگون