روی خط خبر

موضوع: فرهنگ و هنر منبع: ایسنا
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان تمدید ثبت نام در «مدرسه زمستانی دانش‌افزایی زبان فارسی» از وب سایت ایسنا isna با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

تمدید ثبت نام در «مدرسه زمستانی دانش‌افزایی زبان فارسی»

ثبت نام در هشتاد و ششمین دوره دانش افزایی زبان و ادبیات فارسی بنیاد سعدی با عنوان «نخستین مدرسه زمستانی دانش افزایی زبان و ادبیات فارسی» تمدید شد.

ثبت نام در هشتاد و ششمین دوره دانش افزایی زبان و ادبیات فارسی بنیاد سعدی با عنوان «نخستین مدرسه زمستانی دانش افزایی زبان و ادبیات فارسی» تمدید شد.به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی بنیاد سعدی، مهلت ثبت نام در این مدرسه زمستانی تا ۲۰ آذرماه تمدید شده است. دوره از ۲۲ دی ماه شروع خواهد شد و به مدت یک ماه ادامه خواهد داشت.این دوره که ۸۰ ساعت آموزش زبان فارسی را دربر می­ گیرد، برای دانشجویان خارجی زبان و ادبیات فارسی و همه علاقه مندان به یادگیری این زبان در داخل و خارج از کشور ایران و بدون شرط سنی است و افرادی که در سال های گذشته و سال جاری نیز در دوره های بنیاد سعدی شرکت کرده اند، می توانند برای تقویت زبان فارسی خود ، مجددا ثبت نام کنند.شرکت کنندگان در این دوره مهارت های نوشتن، خواندن، شنیدن و گفت وگوی فارسی خود را تقویت می کنند. شرکت کنندگان سطح های بالاتر نیز علاوه بر آن، دوره عالی آشنایی با ادبیات فارسی را فرا می گیرند.برنامه های گردشگری و بازدید از امکان تاریخی، فرهنگی و مدرن شهر تهران همچون بازدید از برج آزادی، کاخ موزه گلستان، بازار تهران، بازار تجریش، برج میلاد، پل طبیعت و پارک آب و آتش، باغ کتاب و ... و همچنین سفر به یکی از شهر های تاریخی ایران همچون اصفهان، از جمله برنامه های دیگری است که برای این دوره آموزشی در نظر گرفته شده است تا فارسی آموزان در کنار آموزش زبان در کلاس ها، با حضور در محیط های مختلف، ضمن آشنایی بیشتر با ایران امروزی، بتوانند با صحبت کردن به زبان فارسی و ارتباط با مردم ، دانش زبانی خود را ارتقا دهند. هزینه این دوره ۶۰۰ یورو است که شامل هزینه های « کلاس های آموزشی»، « اسکان و صبحانه»، « پذیرایی ناهار و شام» ، « بازدید و گردشگری»، «کتاب ها»، « بیمه»، «گواهینامه پایان دوره» می شود. علاقه مندان به حضور در این دوره، «به غیر از هزینه کلاس های آموزشی و بیمه»، می توانند دیگر هزینه ها را در صورت نیاز نداشتن، حذف کنند که مبلغ آن از کل ۶۰۰ یورو کسر خواهد شد.علاقه مندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام به سایت sflc.ir مراجعه کنند.انتهای پیام

مطلب با عنوان تمدید ثبت نام در «مدرسه زمستانی دانش‌افزایی زبان فارسی» از وب سایت ایسنا isna با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان تمدید ثبت نام در «مدرسه زمستانی دانش‌افزایی زبان فارسی» از وب سایت ایسنا isna با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اخبار گوناگون