روی خط خبر

موضوع: چند رسانه ای منبع: ایسنا
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان ویدئو / رستورانی مخصوص غذا خوردن در تنهایی از وب سایت ایسنا isna با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

ویدئو / رستورانی مخصوص غذا خوردن در تنهایی

اگر دوست ندارید تنها به رستوران بروید و کسی غذا خوردنتان را نبیند، یک رستوران ژاپنی در محله منهتنِ نیویورک، به شما این امکان را می دهد که در تنهایی غذا بخورید. در این رستوران که سوپ مخصوص ژاپنی به نام «رامن» غذای اصلی آن است، سفارش غذا از طریق نوشتن روی یک تکه کاغذ انجام می شود. میزهای غذای تک نفره همچون کوپه های قطار از هم جدا شده اند و به این ترتیب شما می توانید در تنهایی مطلق غذای خود را میل کنید.

اگر دوست ندارید تنها به رستوران بروید و کسی غذا خوردنتان را نبیند، یک رستوران ژاپنی در محله منهتنِ نیویورک، به شما این امکان را می دهد که در تنهایی غذا بخورید. در این رستوران که سوپ مخصوص ژاپنی به نام «رامن» غذای اصلی آن است، سفارش غذا از طریق نوشتن روی یک تکه کاغذ انجام می شود. میزهای غذای تک نفره همچون کوپه های قطار از هم جدا شده اند و به این ترتیب شما می توانید در تنهایی مطلق غذای خود را میل کنید. دریافت 19 MBتدوینگر: الناز کبریایی

مطلب با عنوان ویدئو / رستورانی مخصوص غذا خوردن در تنهایی از وب سایت ایسنا isna با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان ویدئو / رستورانی مخصوص غذا خوردن در تنهایی از وب سایت ایسنا isna با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اخبار گوناگون