روی خط خبر

موضوع: چند رسانه ای منبع: ایسنا
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان ویدئو / راهکارهایی برای مدیریت کودکان در فضای مجازی از وب سایت ایسنا isna با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

ویدئو / راهکارهایی برای مدیریت کودکان در فضای مجازی

والدینی که نگران استفاده بیش از حد فرزندانشان از فضای مجازی هستند، سعی دارند این وضعیت را کنترل کنند. طبق آمارگیری انجام شده از حدود هفت هزار پدر و مادر در سراسر اروپا، مهم ترین نگرانی آن ها پایین آمدن کیفیت خواب کودکان و در خطر بودن سلامت ذهنی و مهارت های اجتماعی آن هاست. این نکات می تواند به والدین در مدیریت بهتر کودکان در فضای مجازی کمک کند.

والدینی که نگران استفاده بیش از حد فرزندانشان از فضای مجازی هستند، سعی دارند این وضعیت را کنترل کنند. طبق آمارگیری انجام شده از حدود هفت هزار پدر و مادر در سراسر اروپا، مهم ترین نگرانی آن ها پایین آمدن کیفیت خواب کودکان و در خطر بودن سلامت ذهنی و مهارت های اجتماعی آن هاست. این نکات می تواند به والدین در مدیریت بهتر کودکان در فضای مجازی کمک کند. دریافت 52 MBمترجم: محمدرضا قاسمی / تدوینگر و گوینده: آرام توکلی

مطلب با عنوان ویدئو / راهکارهایی برای مدیریت کودکان در فضای مجازی از وب سایت ایسنا isna با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان ویدئو / راهکارهایی برای مدیریت کودکان در فضای مجازی از وب سایت ایسنا isna با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اخبار گوناگون