روی خط خبر

موضوع: چند رسانه ای منبع: ایسنا
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان ویدئو / اقدام جالب هنرمند کویتی در اعتراض به سانسور از وب سایت ایسنا isna با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

ویدئو / اقدام جالب هنرمند کویتی در اعتراض به سانسور

چند روز قبل، یک هنرمند کویتی در اعتراض به سانسور، قبرستانی نمادین از کتاب های ممنوعه را طراحی کرد. محمد شرف، گورستان کتب ممنوعه را در نزدیکی نمایشگاه سالانه کتاب کویت برپا کرده بود اما اثر اعتراضی او چهار ساعت پس از برپایی توسط مقامات برچیده شد. به گفته روزنامه القبس، طی ۵ سال گذشته چاپ بیش از چهار هزار کتاب توسط مراجع قانونی کویت ممنوع شده است. از آن جمله می توان به کتاب هایی نظیر صد سال تنهایی گابریل گارسیا مارک و گوژپشت تونتردام اثر ویکتور هوگو اشاره کرد. در «گورستان کتاب های ممنوعه» محمد شرف، بیش از ۲۰۰ سنگ قبر به نام کتاب ها به همراه تاریخ ممنوع شدن آنها قرار داشت.

چند روز قبل، یک هنرمند کویتی در اعتراض به سانسور، قبرستانی نمادین از کتاب های ممنوعه را طراحی کرد. محمد شرف، گورستان کتب ممنوعه را در نزدیکی نمایشگاه سالانه کتاب کویت برپا کرده بود اما اثر اعتراضی او چهار ساعت پس از برپایی توسط مقامات برچیده شد. به گفته روزنامه القبس، طی ۵ سال گذشته چاپ بیش از چهار هزار کتاب توسط مراجع قانونی کویت ممنوع شده است. از آن جمله می توان به کتاب هایی نظیر صد سال تنهایی گابریل گارسیا مارک و گوژپشت تونتردام اثر ویکتور هوگو اشاره کرد. در «گورستان کتاب های ممنوعه» محمد شرف، بیش از ۲۰۰ سنگ قبر به نام کتاب ها به همراه تاریخ ممنوع شدن آنها قرار داشت. دریافت 14 MBتدوینگر: الناز کبریایی

مطلب با عنوان ویدئو / اقدام جالب هنرمند کویتی در اعتراض به سانسور از وب سایت ایسنا isna با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان ویدئو / اقدام جالب هنرمند کویتی در اعتراض به سانسور از وب سایت ایسنا isna با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اخبار گوناگون