روی خط خبر

موضوع: چند رسانه ای منبع: ایسنا
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان ویدئو / دختری که هفت‌روزگی‌اش را هم به خاطر می‌آورد از وب سایت ایسنا isna با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

ویدئو / دختری که هفت‌روزگی‌اش را هم به خاطر می‌آورد

ربکای ۲۷ ساله اهل استرالیاست و حافظه او مشابه دیگران نیست. او به نوعی سندرم نادر به نام «قدرت فراطبیعی حافظه در به یادآوری خاطرات» یا همان «هایپرسیمیژا» که به اختصار HSAM نامیده می شود، دچار است. افراد مبتلا به این سندرم، می توانند هر خاطره ای را به یاد بیاورند. آنها می توانند به راحتی، هرکاری را که در گذشته انجام داده اند، هر لباسی که پوشیده اند یا هر مکانی را که در آن حضور داشته اند بلافاصله به یاد بیاورند؛ همچنین می توانند اخبار یا وقایع را با جزئیات و تصویر، به درستی مانند نوار ویدئویی بازگو کنند.

ربکای ۲۷ ساله اهل استرالیاست و حافظه او مشابه دیگران نیست. او به نوعی سندرم نادر به نام «قدرت فراطبیعی حافظه در به یادآوری خاطرات» یا همان «هایپرسیمیژا» که به اختصار HSAM نامیده می شود، دچار است. افراد مبتلا به این سندرم، می توانند هر خاطره ای را به یاد بیاورند. آنها می توانند به راحتی، هرکاری را که در گذشته انجام داده اند، هر لباسی که پوشیده اند یا هر مکانی را که در آن حضور داشته اند بلافاصله به یاد بیاورند؛ همچنین می توانند اخبار یا وقایع را با جزئیات و تصویر، به درستی مانند نوار ویدئویی بازگو کنند. دریافت 72 MBمترجم، تدوینگر و گوینده: آرام توکلی

مطلب با عنوان ویدئو / دختری که هفت‌روزگی‌اش را هم به خاطر می‌آورد از وب سایت ایسنا isna با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان ویدئو / دختری که هفت‌روزگی‌اش را هم به خاطر می‌آورد از وب سایت ایسنا isna با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اخبار گوناگون