روی خط خبر

موضوع: چند رسانه ای منبع: ایسنا
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان ویدئو / مواد غذایی مفید در برابر آلودگی هوا از وب سایت ایسنا isna با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

ویدئو / مواد غذایی مفید در برابر آلودگی هوا

زمانی که هوای آلوده تنفس می کنیم، اوزون، دی اکسید نیتروژن، ذرات معلق و دیگر مواد مضر وارد ریه می شود. این ترکیبات مشکلات زیادی مانند بیماری های تنفسی، التهاب و آسیب به عروق قلب، خستگی و سردرد برای بدن به همراه می آورند. در این ویدئو با برخی مواد غذایی که می تواند از شما در برابر عوارض آلودگی هوا محافظت کند، آشنا خواهید شد.

زمانی که هوای آلوده تنفس می کنیم، اوزون، دی اکسید نیتروژن، ذرات معلق و دیگر مواد مضر وارد ریه می شود. این ترکیبات مشکلات زیادی مانند بیماری های تنفسی، التهاب و آسیب به عروق قلب، خستگی و سردرد برای بدن به همراه می آورند. در این ویدئو با برخی مواد غذایی که می تواند از شما در برابر عوارض آلودگی هوا محافظت کند، آشنا خواهید شد. دریافت 60 MBمترجم: محمدرضا قاسمی / تدوینگر و گوینده: آرام توکلی

مطلب با عنوان ویدئو / مواد غذایی مفید در برابر آلودگی هوا از وب سایت ایسنا isna با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان ویدئو / مواد غذایی مفید در برابر آلودگی هوا از وب سایت ایسنا isna با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اخبار گوناگون