روی خط خبر

موضوع: چند رسانه ای منبع: ایسنا
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان ویدئو / دراکولا، سریع‌ترین حیوان جهان از وب سایت ایسنا isna با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

ویدئو / دراکولا، سریع‌ترین حیوان جهان

دانشمندان کشف کرده اند که این مورچه استوایی قادر است آرواره های خود را با سرعت بیش از ۳۲۰ کیلومتر بر ساعت حرکت دهد که در واقع سریع ترین حرکت در میان تمامی حیوانات جهان است. این مورچه ها از آرواره های کشنده خود برای حمله، بیهوش کردن و کشتن طعمه خود استفاده می کنند. دانشمندان برای پِی بردن به سرعت واقعی آرواره های مورچه دراکولا از دوربین های پیشرفته ای با قابلیت فیلمبرداری با سرعت بالا استفاده کرده اند. آن ها همچنین از اشعه ایکس برای فهمیدن چگونگی عملکرد سریع آرواره های این مورچه استفاده کردند. مورچه های دراکولا در مناطق گرمسیری آفریقا و آسیا و در کلونی های بزرگی در زیرزمین زندگی می کنند.

دانشمندان کشف کرده اند که این مورچه استوایی قادر است آرواره های خود را با سرعت بیش از ۳۲۰ کیلومتر بر ساعت حرکت دهد که در واقع سریع ترین حرکت در میان تمامی حیوانات جهان است. این مورچه ها از آرواره های کشنده خود برای حمله، بیهوش کردن و کشتن طعمه خود استفاده می کنند. دانشمندان برای پِی بردن به سرعت واقعی آرواره های مورچه دراکولا از دوربین های پیشرفته ای با قابلیت فیلمبرداری با سرعت بالا استفاده کرده اند. آن ها همچنین از اشعه ایکس برای فهمیدن چگونگی عملکرد سریع آرواره های این مورچه استفاده کردند. مورچه های دراکولا در مناطق گرمسیری آفریقا و آسیا و در کلونی های بزرگی در زیرزمین زندگی می کنند. دریافت 23 MBتدوینگر: جواد علیزاده / مترجم: محمدرضا قاسمی / گوینده: آرام توکلی

مطلب با عنوان ویدئو / دراکولا، سریع‌ترین حیوان جهان از وب سایت ایسنا isna با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان ویدئو / دراکولا، سریع‌ترین حیوان جهان از وب سایت ایسنا isna با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اخبار گوناگون